Doktorlar, Hemşireler, Tüm Sağlık Sektörü Çalışanları ve Öğretmenler Sigortam.net’te 3 Kat Avantajlı!

Trafik sigortasını Sigortam.net’ten alan doktor, hemşire, tüm sağlık sektörü çalışanları ve öğretmenler ile birinci derece yakınlarının trafik sigortası poliçelerini özel internet indirimiyle yapmakla kalmıyor, bunun üzerine ek 20 TL daha iade ederek tüm poliçe gelirimizi hediye ediyoruz!

Üstelik 30 TL CarrefourSA indirimi de ekstrası.

Tüm doktor, hemşire, tüm sağlık sektörü çalışanları ve öğretmenler ile birinci derece (anne, baba, eş, çocuk) yakınları kampanyadan faydalanabilir. Poliçeyi satın aldıktan sonra kimlik kartı ya da çalışılan kuruma ait kimlik kartı fotoğrafını 3 iş günü içinde 0534 517 24 20 numaralı Sigortam.net Whatsapp hattına göndermeleri yeterli.

Kampanya, 8 Şubat – 5 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Kampanya Kuralları

• Kampanya 8 Şubat- 5 Nisan 2019 tarihleri arasında internetten satın alınan trafik sigortası poliçelerinde geçerlidir.
• Kampanya süresi içerisinde Sigortam.net web sitesinden satılan trafik sigortası poliçelerinde, internet indirimine ilave olarak 50 TL indirim hediye edilecektir. İndiriminiz, 20 TL kredi kartı iadesi ve 30 TL CarrefourSA indirimiyle toplam 50 TL olacaktır.
• Kampanyadan doktor, hemşire, sağlık sektörü çalışanı ve öğretmen olan herkes yararlanabilir. (Emekli öğretmenler, dershane/kurs öğretmenleri, akademisyenler, emekli doktor, emekli hemşire, akademisyen de bu kampanyadan yararlanabilir.) Aynı zamanda birinci derece yakınları da kampanyadan yararlanabilir. (anne, baba, eş ve çocuk)
• Kampanyadan faydalanmak için internetten satın almayı tamamladıktan sonra kimlik kartı ya da çalışılan kuruma ait kimlik kartı fotoğrafının 24 saat içinde Sigortam.net Whatsapp hattına (0534 517 24 20) gönderilmesi gereklidir.
• Poliçe geliri iadesi için 24 saat içinde plaka ve meslek kartının Whatsapp hattına gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen bilgiler incelendikten sonra 6 iş günü içerisinde iade yapılacaktır.
• CarrefourSA mağazalarında geçerli 30 TL’lik indirim; Plaka ve meslek kartı bilgileri incelendikten sonra poliçe geliri iadesiyle beraber 6 iş günü içerisinde SMS ile telefonunuza indirim kodu olarak iletilecektir.
• Bir meslek kartı için en fazla iki trafik sigortası satın alınabilir. Sigortalıya ait birden fazla araç için kampanya katılımı yapılmışsa 1 adet CarrefourSA indirim kodu kazanılır.
• Kampanya 50.000 kişi ile sınırlıdır.
• Poliçenin 90 gün içinde iptal edilmesi durumda verilen indirimler geri alınacaktır.
• Sigortam.net gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Bu kampanya, CarrefourSA ve internet indirimi dışında Sigortam.net’in başka kampanyaları ile birleştirilemez.
• İndirim tutarı nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL