Aile Hekimi Randevu Sistemi | Sağlık Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Aile Hekimleri de Randevu Sistemine Geçiyor

Hastane Randevu Sistemi artık aile hekimlerini de kapsayacak. Sağlık Bakanlığı’nın yeni uygulaması 1 Temmuz 2013’ten itibaren geçerli olacak.
 
Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz yıl uygulamaya başlanan Hastane Randevu Sistemi’ni 804 hastanede 30 bin civarı hekimle yürütmüştü. Uygulamaya bu yıl aile hekimleri de dahil edilecek. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre uygulama 1 Temmuz 2013’ten itibaren yürürlüğe girecek.
 
Aile Hekimi Randevu Sistemi ile randevular gün içerisinde dengeli dağıtılacak, böylece belli saatlerde yığılma ve sıra bekleme sorunları ortadan kalkacak. Ayrıca randevu sistemi ile aile hekimlerine hasta tetkik ve tedavi takibi yapabilme olanağı da sağlanacak. Vatandaşlar 1 Temmuz’tan itibaren ALO 182, www. hastanerandevu.gov.tr internet adresi veya Hastane Randevu Mobil Uygulaması aracılığı ile aile hekimi randevusu alabilecekler.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL
Sağlık sigortası yaptırarak kendinizi ve sevdiklerinizi sağlık güvencesi altına alın. Sağlık sigortası vergi indirimi avantajı ile hem sağlık sigortanızı bütçenizi sarsmadan yaptırırsınız hem de özel hastane standartlarında hizmeti en iyi fiyata alırsınız.
 
Sağlık sigortası fiyatları için en iyi seçenekler Sigortam.net’te. Hemen sağlık sigorta sorgulama yapın, anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen özel sağlık sigortası tekliflerini görün, karşılaştırın, size en uygun sağlık sigortasını seçin. Sigorta ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için www.sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.

Benzer İçerikler

Annelere Erken Emeklilik Yolu

500 bin anneye erken emeklilik yolunu açan düzenleme, tüp bebek, doğum izni, doğum borçlanması konularında da annelere birtakım avantajlar getirecek.

Devamını Oku

1.5 Milyon Özel Sigortalı Devletten Hizmet Almıyor

Mapfre Genel Yaşam Genel Müdürü Muhittin Yurt, özel sağlık sigortasına sahip 1.5 milyon kişinin kamunun sağlık hizmetlerinden yararlanmadıklarını söyledi. 

Devamını Oku

SGK’dan Büyük Değişiklikler

Sosyal Güvenlik Kurumu sağlık alanında çok önemli bazı düzenlemelere gitti. Düzenleme gazileri, yurtdışında tedavi görenleri, yeşil kartlıları, şeker hastalarını ve pek çok kişiyi etkileyecek.
 

Devamını Oku