444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Aile Hekimleri de Randevu Sistemine Geçiyor

27 Haziran 2013
Hastane Randevu Sistemi artık aile hekimlerini de kapsayacak. Sağlık Bakanlığı’nın yeni uygulaması 1 Temmuz 2013’ten itibaren geçerli olacak.
 
Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz yıl uygulamaya başlanan Hastane Randevu Sistemi’ni 804 hastanede 30 bin civarı hekimle yürütmüştü. Uygulamaya bu yıl aile hekimleri de dahil edilecek. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre uygulama 1 Temmuz 2013’ten itibaren yürürlüğe girecek.
 
Aile Hekimi Randevu Sistemi ile randevular gün içerisinde dengeli dağıtılacak, böylece belli saatlerde yığılma ve sıra bekleme sorunları ortadan kalkacak. Ayrıca randevu sistemi ile aile hekimlerine hasta tetkik ve tedavi takibi yapabilme olanağı da sağlanacak. Vatandaşlar 1 Temmuz’tan itibaren ALO 182, www. hastanerandevu.gov.tr internet adresi veya Hastane Randevu Mobil Uygulaması aracılığı ile aile hekimi randevusu alabilecekler.


Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 
Sağlık sigortası yaptırarak kendinizi ve sevdiklerinizi sağlık güvencesi altına alın. Sağlık sigortası vergi indirimi avantajı ile hem sağlık sigortanızı bütçenizi sarsmadan yaptırırsınız hem de özel hastane standartlarında hizmeti en iyi fiyata alırsınız.
 
Sağlık sigortası fiyatları için en iyi seçenekler Sigortam.net’te. Hemen sağlık sigorta sorgulama yapın, anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen özel sağlık sigortası tekliflerini görün, karşılaştırın, size en uygun sağlık sigortasını seçin. Sigorta ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için www.sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.

Okumaya Devam Edin

Hastane Randevu Alma Uygulaması

01 Nisan 2013 Pazartesi
Online hastane randevu alma uygulaması artık cepte. Hastane randevusu alırken nelere dikkat edilmeli? Kısıtlamalar neler?

Doğum İzni 24 Hafta Olabilir

31 Mayıs 2013 Cuma
Doğum izni 4 aydan 6 aya çıkarılıyor. Ek olarak doğum yapacak olan kadın çalışan için esnek çalışma, prim desteği ve muayene izni de söz konusu.

Genel Sağlık Sigortası’nda Son Değişiklikler

05 Haziran 2013 Çarşamba
Genel Sağlık Sigortası kapsamına alınacak kişiler ve gelir testi ile ilgili son düzenlemeler ile birlikte Sağlık Sigortaları Kanunu’nda yapılan değişiklikler yasalaştı.