Aksigorta ile Sağlığınız Güvencede!

Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinden biri olan Aksigorta, “4-4’lük Sağlık Paketi” adlı yeni bir özel sağlık sigortası paketini müşterilerinin hizmetine sunuyor. Bu sağlık sigortası kapsamına göre; ani bir hastalık oluştuğunda, birden bire bir kaza meydana geldiğinde ya da yaralanılması halinde yatarak ya da ayakta tedavileri karşılıyor. Üstelik bu paket, yurt içindeki tüm hastane ve sağlık kuruluşlarını kapsıyor.

Sağlığınız hayatınızdaki en önemli konu. “Bana bir şey olmaz” düşüncesiyle hareket etmek zarara sebep olur. Çünkü yarın insanın başına ne geleceği bilinmez ve bu nedenle sigorta yaptırarak hayatınızı güvence altına almanız gerekir. Küçük primler bütçenizi etkilemez ama bir risk anında büyük masrafların oluşması sizi derinden sarsabilir. Bu durumda hem maddi hem de manevi üzüntüler yaşanması kaçınılmazdır.

Sigortam.net üzerinden en uygun sağlık sigortası fiyatlarınasigorta sorgulama yaparak kolayca ulaşın, sağlığınız güvencede olurken kafanız da rahat olsun.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

 

4-4’lük Sağlık Paketi’nin Özellikleri Nelerdir?
 

  • Yurtiçinde bulunan tüm hastane ve sağlık kurumlarında acil ihtiyaç olan tedavi masraflarını karşılar.
     
  • Ayakta tedavi, yatarak tedavi, ameliyat, yoğun bakım, ücretsiz ambulans gibi önemli sağlık hizmetleri sunar.
     
  • Ayrıca, anlaşmalı sağlık kuruluşlarında geçerli olan indirim, diyetisyen ve check-up faydalar da sağlıyor. Ambulans hizmeti 7/24 veriliyor ve hastalar en yakın sağlık kurumuna ulaştırılıyor.
     
  • Bu paket kapsamına girmeyen rahatsızlıklar ya da hastalıklar için ise 800’e yakın anlaşmalı noktada indirim fırsatı sunuyor. Bu indirim aile bireyleri için %10 oluyor.

 

Aksigorta Hakkında:
 

1960 yılında kurulan Aksigorta, yıllardır verdiği hizmetlerle mutlu müşterilere sahip. İstanbul, Ege, Adana, Ankara, Trabzon, Bursa illerinde bölge müdürlükleri bulunan şirketin, tüm Türkiye’de yangın, kaza, nakliyat, mühendislik, ziraat ve sağlık sigortası hizmetleri vermektedir.

Aksigorta ile ilgili diğer yazılarımız:

Aksigorta ile Yurtdışı Tatillerinizde Güvencede Olun!

Aksigorta Tam Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar

Aksigorta Ailesi Genç Yetenekleriyle Büyüyor

Aksigorta Tanıtım Reklam Filmi

Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da 7/24 sağlık sigortası satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL