Aksigorta ve Acıbadem Sigorta’dan Dev İşbirliği

Aksigorta ve Acıbadem Sigorta dünya pazarında daha önce de yapılan, ancak Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan yeni işbirliği modellerini resmen açıkladılar.

Aksigorta ve Acıbadem Sigorta, 2016 yılından itibaren faaliyete geçirecekleri yeni modelleri ile Aksigorta’nın satış gücü, Acıbadem Sigorta’nın ise sağlık branşındaki tecrübesi ile yeni ürünler ve satış modellerini devreye sokmayı planlıyorlar. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Anlaşma gereğince Aksigortaeskiden olduğu gibi sağlık branşındaki satış ve pazarlama faaliyetlerine devam edecek ancak, yatarak ve ayakta sağlık ürünlerinin sigorta riskinin paylaşımına dair ana desteği ve operasyonel ve teknik alt yapı desteğini Acıbadem Sigorta’dan alacak.

Aksigorta Sağlık Ürünlerine Destek Acıbadem Sigorta’dan

Gerçekleştirdikleri işbirliği ile Aksigorta’nın satış gücü ve geniş pazarlama kanalları ile Acıbadem Sigorta’nın sağlık sigortasındaki tecrübesi ve uzmanlığını biraraya getirdiklerini, bu durumun müşterilerin lehine yeni bir sinerji oluşturacağını belirten Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, müşterilerin poliçelerini yine Aksigorta’dan alacağını ancak, Aksigorta bünyesinde verilen bazı hizmetlerin artık Acıbadem Sigorta tarafından sağlanacağını ifade etti.

Gülen, bundan böyle Aksigorta’nın özel sağlık sigortası ürünlerinde Acıbadem Sigorta ile birlikte yeni hizmetlerin de dahil olacağını vurguladı.

“Hedefimiz Sadece Pazardaki Payımızı Arttırmak Değil”

Özel sağlık sigortası branşının zor ve kendine has disiplinleri olduğunu söyleyen Acıbadem Sigorta Genel Müdürü Gökhan Gürcan ise, pazarın genişlemesi için artık ezberlerin terk edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Hedeflerinin sadece pazarda daha geniş bir pay almanın olmadığına dikkat çeken Gülcan, geliştiriecekleri yeni modellerle devletin üzerindeki sağlık yükünü de hafifletmeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Aksigorta ve Acıbadem Sigorta Ürünleri Sigortam.net’te

Türkiye’nin en önemli sigorta şirketlerinden Aksigorta ve Acıbadem Sigorta’nın işbirliği ile daha da avantajlı hale gelen özel sağlık sigortası için hemen özel sağlık sigortası teklifi alın ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası KapsamıTamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı nedir? Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı hangi...masrafları karşılar? Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı hakkında merak edilenleri yazımızda bir araya...getirdik.
Tamamlayıcı sağlık...sigortası, kişilerin istekleri doğrultusunda yaptırabildikleri sigorta alternatifidir. Tamamlayıcı sağlık sigortası...alan kişiler, anlaşmalı sağlık kuruluşları ve özel hastanelerden dilediği hizmeti alabilmektedir. [widget...id="sigortamnet_tss_widget-2"] tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamıBu sigortayı sadece SGK’lı, 55 yaş...altı, T.C. vatandaşı olan kişiler satın alabilirler. Kişiler isterse bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri için de ayrı...poliçe satın alabilirler. Sosyal güvenlik sisteminin karşılamadığı veya sistemin limitlerini aşacak sağlık giderleri,...tamamlayıcı sağlık sigortası ile giderilebilir. Tamamlayıcı sağlık sigortasını bir örnekle açıklamak, anlaşılması...açısından daha faydalı olacaktır; örneğin tedavi ücreti 500 TL’yi buldu ancak devlet sadece 200’TL’sini karşılıyor....Kişinin tamamlayıcı sağlık sigortasının olması durumunda, sigortalının ödemesi gereken hizmet bedeli çok daha düşük...olacaktır veya hiç bir bedel ödemesi gerekmeyecektir. Tamamlayıcı sağlık sigortası, devlet destekli özel sağlık sigortası şeklinde de adlandırılabilir. Tamamlayıcı sağlık...sigortası, sigorta şirketlerinin talep ettiği primler, sigorta sahibi olmak isteyen kişinin yaş grubuna, geçmiş veya poliçe...hazırlanırken ki sağlık durumuna ve alınacak güvencelerin limitlerine göre farklılaşacaktır.

Tamamlayıcı Sağlık...Sigortası Kapsamı

Tamamlayıcı sağlık sigortası genel şartları doğrultusunda bu sigorta türünün kapsamı ise şu...şekildedir;
  • Finansmanı sağlanmayan sağlık hizmetlerine ait bedeller,
  • İlave ücret tutarları,
  • ...
  • Otelcilik ücreti gibi hastadan alınabilecek tutarlar,
  • Sağlık hizmet sunucusu ile sigorta şirketi arasında...yapılabilecek anlaşmaya göre, Sağlık Uygulama Tebliği fiyatları üzerinde kalan tutarlar, tamamlayıcı sağlık sigortası konusu...yapılabilecektir.
Tamamlayıcı sağlık sigortası uygulamaları, sigorta şirketlerine göre de değişebilmektedir....Örneğin; sigorta şirketlerinin ürünleri arasında, yeni doğan sağlık sigortası veya limitsiz doğum teminatı gibi hizmetler de...bulunabilmektedir. Yeni doğan sağlık sigortasıyla bebeğin ilk muayenesi, aşıları ve topuk kanı gibi işlemleri...karşılanmaktadır. Zorunlu bir küvoz hizmet varsa, bir ücret ödenmemektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili daha fazla...bilgi için; ''Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında...Bilmedikleriniz'' başlıklı yazımızı inceleyin. Siz de tamamlayıcı sağlık sigortası ve özel sağlık sigortası...hakkında bilgi sahibi olmak için dilerseniz Sigortam.net'in online işlemlerinden faydalanın, dilerseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta...Destek Hattımızı arayın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL