Aksigorta ve Acıbadem Sigorta’dan Dev İşbirliği

Aksigorta ve Acıbadem Sigorta dünya pazarında daha önce de yapılan, ancak Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan yeni işbirliği modellerini resmen açıkladılar.

Aksigorta ve Acıbadem Sigorta, 2016 yılından itibaren faaliyete geçirecekleri yeni modelleri ile Aksigorta’nın satış gücü, Acıbadem Sigorta’nın ise sağlık branşındaki tecrübesi ile yeni ürünler ve satış modellerini devreye sokmayı planlıyorlar. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Anlaşma gereğince Aksigorta eskiden olduğu gibi sağlık branşındaki satış ve pazarlama faaliyetlerine devam edecek ancak, yatarak ve ayakta sağlık ürünlerinin sigorta riskinin paylaşımına dair ana desteği  ve operasyonel ve teknik alt yapı desteğini Acıbadem Sigorta’dan alacak.

Aksigorta Sağlık Ürünlerine Destek Acıbadem Sigorta’dan

Gerçekleştirdikleri işbirliği ile Aksigorta’nın satış gücü ve geniş pazarlama kanalları ile Acıbadem Sigorta’nın sağlık sigortasındaki tecrübesi ve uzmanlığını biraraya getirdiklerini, bu durumun müşterilerin lehine yeni bir sinerji oluşturacağını belirten Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, müşterilerin poliçelerini yine Aksigorta’dan alacağını ancak, Aksigorta bünyesinde verilen bazı hizmetlerin artık Acıbadem Sigorta tarafından sağlanacağını ifade etti.

Gülen, bundan böyle Aksigorta’nın özel sağlık sigortası ürünlerinde Acıbadem Sigorta ile birlikte yeni hizmetlerin de dahil olacağını vurguladı.

“Hedefimiz Sadece Pazardaki Payımızı Arttırmak Değil”

Özel sağlık sigortası branşının zor ve kendine has disiplinleri olduğunu söyleyen Acıbadem Sigorta Genel Müdürü Gökhan Gürcan ise, pazarın genişlemesi için artık ezberlerin terk edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Hedeflerinin sadece pazarda daha geniş bir pay almanın olmadığına dikkat çeken Gülcan, geliştiriecekleri yeni modellerle devletin üzerindeki sağlık yükünü de hafifletmeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Aksigorta ve Acıbadem Sigorta Ürünleri Sigortam.net’te

Türkiye’nin en önemli  sigorta şirketlerinden Aksigorta ve Acıbadem Sigorta’nın işbirliği ile daha da avantajlı hale gelen özel sağlık sigortası için hemen özel sağlık sigortası teklifi alın ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler