Allianz Dinamik Sağlık Sigortası - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Allianz Dinamik Sağlık Sigortası

Sigortacı
 
Allianz geniş teminatlı ve en uygun fiyatlı sağlık sigortasını sunuyor. Dinamik Sağlık Sigortası ile sigortalılarını yeni avantajlarla buluşturan Allianz, limitsiz doğum, sınırsız ve yüzde 100 ödemeli yatarak tedavi teminatı, spor merkezleri, diş klinikleri ve optik mağazalarında yüzde 50’ye varan indirim imkanı sağlıyor. Bu komple sağlık paketi ile sigortalılar yıllık 155TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla sağlıklarını güvence altına alıyor.  
 
Dünyanın en büyük sigorta şirketi Allianz, yeni sağlık paketi ile 6 – 44 yaş arası bireylerin sağlık sigortası yaptırabilmesine olanak sağlıyor. Sektördeki en ekonomik ve geniş teminatlı sağlık sigortası olma özelliğini taşıyan Dinamik Sağlık Sigortası’nda limitsiz doğum, sınırsız ve yüzde 100 ödemeli yatarak tedavi teminatları yer alıyor. Ek prim uygulaması yapılmadan anlaşmalı spor merkezleri, diş klinikleri ve optik mağazalarında yüzde 50’ye varan indirim fırsatları bulunuyor.
 
Allianz, bu paketle aynı zamanda 6-18 yaş arası çocuklar için tek başlarına sigortalanabilme imkanı sunuyor. Ayrıca Allianz, Haziran ayı sonuna kadar bu sigortaya sahip olanlara, özel bir kampanya ile 250 TL limit ile ayakta tedavi teminatı hediye ediyor. 
 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

 

Türkiye nüfusunun sadece yüzde 2’sinin özel sağlık sigortası var!

 
Allianz Sigorta A.Ş. Genel Müdürü Arif Aytekin, müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak beklentiler doğrultusunda Dinamik Sağlık Sigortası ürününü geliştirdiklerini belirtiyor. Aytekin, “Olası sağlık sorunlarına kapsamlı çözüm getiren sağlık sigortaları, kişinin sağlığını güvence altına alır. Ancak Türkiye nüfusunun sadece yüzde 2’sinin özel sağlık sigortası bulunuyor. Biz de dünyanın en büyük sigorta şirketi olarak Türk halkına, geniş teminatlı sağlık sigortasını en uygun fiyatlarla sunuyoruz”  diyerek Dinamik Sağlık Sigortası’nı özetliyor.
 
  

Benzer İçerikler

Sigorta Değiştirenlerin Sayısı Rekor Düzeyde

1 milyon kişinin sağlık sigortasında şirket değiştirmesi ödenmesi gereken miktardaki yükselme ve buna bağlı olarak en düşük sigorta fiyatının içeriğine karşılık fiyatının yükselmesi gösteriliyor.

Devamını Oku

Mehmet Metin Oğuz: Önce Şartların Belirlenmesi Gerekiyor

Oğuz: ‘Tamamlayıcı sigorta şu şartlarla uygulanabilir’ şeklinde bir sonuç çıkmadan tamamlayıcı sağlık sigortasının ayrıntıları hakkında konuşmak anlamsız.

Devamını Oku

Yeni Yıla Sağlıklı Başlamak için Detoks Önerileri

Detoks, gerek dışarıdan alınan gerek vücutta oluşan zararlı artıkların temizlenmesi işlemidir. Serbest radikaller olarak bilinen bu toksik maddeler çevreden kaynaklanan kirlenme ile birlikte solunum ve yiyecek-içecekler yoluyla vücuda girmektedirler.

Devamını Oku