Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Türkiye’nin en önemli sigorta şirketlerinden Allianz Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerine Sigortam.net’ten kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası avantajlarından yararlanmak isteyen ancak bütçesinin sarsılmasını istemeyen SGK’lıların son dönemde büyük bir ilgi gösterdiği tamamlayıcı sağlık sigortası, avantajları ve özel sağlık sigortasına nazaran daha uygun fiyatıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor. Allianz Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ile siz de hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alabilirsiniz.

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Başvuru Şartları

Allianz Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ürününden Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden, SGK’lı olan 15 günlük – 55 yaş arası herkes yararlanabilir. Poliçenizin teminatlarını ise ihtiyaçlarınız doğrultusunda genişletebilir, yatarak tedavi teminatına ek olarak, ayakta tedavi ve doğum teminatıgibi ek teminaları da ekletebilirsiniz. (Doğum teminatı için en az 12 ay süresince sigortalı olma şartı aranmaktadır.)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları

Allianz Sigorta ayrıcalığıyla sahip olacağınız tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde birçok avantaja sahip olabilirsiniz;

  • Daha rahat ve kaliteli bir sağlık hizmeti alırsınız.
  • Allianz Sigorta ile anlaşmalı kurumlar aracılığıyla evde bakım ve tedavi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Hemen Sigortam.net Ayrıcalıklarıyla Başvurun

Allianz Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerine sahip olmak için ister online tamamlayıcı sağlık sigortası başvurusu ile isterseniz de 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak başvurunuzu yapabilir, uzman sigorta danışmanlarımız eşliğinde sizin için en uygun poliçeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL