Anadolu Sigorta Anlaşmalı Kurum Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketi Anadolu Sigorta anlaşmalı kurum ağını genişletmeye devam ediyor. Anadolu Sigorta’dan özel sağlık sigortası poliçesi bulunanların yararlandığı Medilab Asist Hizmeti kapsamında hizmet veren anlaşmalı kurumlar ağına son olarak Memorial Sağlık Grubu da eklendi.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Anadolu Sigorta2000 yılında kurulan ve bu tarihten itibaren sadece Türkiye’nin değil, Dünya’nın da kalite ve hizmet açısından en önemli sağlık kuruluşlarından birisi haline gelen Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi’nin alan Türkiye’deki ilk, Dünya’daki ise 21. kuruluş olma özelliğini bulunduruyor.

Medilap Asist Hizmeti ile anlaşmalı sağlık kuruluşlarından muayene, laboratuvar, görüntüleme ve fizik muayene gibi tüm yatışsız tedavi teknikleri için tek bir randevu ile yararlanan bile Anadolu Sigorta özel sağlık sigortası poliçesine sahip olanlar, bu işlemler için katılım payı da ödemiyor. Hizmet kapsamında ayrıca özel sağlık sigortası poliçesine sahip olanlar ameliyatlar da dahil olmak üzere anlaşmalı sağlık kuruluşlarındaki tüm yatışlı işlemleri için VİP hizmet almaya devam edecek.

Ücretsiz Transfer Olanağı

Anadolu Sigorta’dan özel sağlık sigortasına sahip olan ve Medilap Asist Hizmeti’nden faydalananlar, aşağıdaki Memorial Grubu’na ait olan hastanelerden yararlanabilir;

  • Memorial Şişli HastanesiMemorial Hastanesi
  • Memorial Ataşehir Hastanesi
  • Memorial Etiler Tıp Merkezi
  • Memorial Ankara Hastanesi
  • Memorial Antalya Hastanesi
  • Memorial Lara Tıp Merkezi
  • Özel Araçla Transfer Hizmeti

Medilap Asist Hizmeti kapsamında İstanbul ve Ankara’da yaşayan sigortalılar, ücretsiz transfer hizmetinden yararlanak talep ettikleri takdirde bulundukları noktadan özel araçla alınıp, sağlık merkezindeki işlemlerinin bitmesinin ardından istedikleri noktaya bırakılıyor.

Sigortam.net Ayrıcalıklarıyla Poliçenizi Yaptırın

Siz de sağlığınızı güvence altına almak ve Türkiye’nin en kaliteli sağlık kuruluşlarından yararlanmanızı sağlayacak bir poliçeye sahip olmak istiyorsanız Sigortam.net’in avantajlı dünyası tam size göre!

Online olarak veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak kolayca bize ulaşın, uzman sigorta danışmanlarımız hem sağlığınız, hem de bütçeniz için en avantajlı özel sağlık sigortası tekliflerini, en iyi fiyat garantisiyle size sunsun.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL