444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta’dan Anneler Günü Hediyesi

Anadolu Sigorta, Anneler Günü’ne özel kampanyası ile annelere ve anne adaylarına en güzel hediyeyi vermek için fırsat sunuyor.
 
Anadolu Sigorta’nın geleneksel Anneler Günü Kampanyası ile, Anneler Günü’ne kadar satın alınacak olan poliçelerde %10 indirim uygulanıyor. İndirimden faydalanmak için sigorta ettiren ile sigortalının aynı kişi olması gerekmiyor. Kampanya dahilinde tüm anneler ve anne adaylarına indirimli sağlık poliçesi sunulmasının yanı sıra 40 yaş üstü için, anlaşmalı kurumlarda kontrol amacıyla yaptırılacak olan mamografi ve ultrasonografi  masrafları yılda bir defaya mahsus olarak Anadolu Sigorta tarafından karşılanacaktır. Kampanya koşulları aşağıdaki gibidir:
 
-Kampanya dönemi 30.04.2013 – 12.05.2013 haftasını kapsamaktadır.
 
-Paket 1, Sağlıkta Fırsat poliçesi ile bu ürünlerin check up teminatlı veya eko planları için geçerlidir.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL
-Müşterilerin, eşi ya da annesine hediye etmek için satın alacakları poliçeler kampanya kapsamına dahildir.
-Kampanya, ilk kez sağlık sigortası poliçesi satın alacak kişiler için geçerlidir. Mevcut sağlık sigortası poliçesini yenileyecek olan sigortalılara kampanya indirimi uygulanmayacaktır.
 
-Süresi 30.06.2013 tarihine kadar uzatılan En Hesaplı, En Genç Yepyeni Sağlık Kampanyası'ndan faydalanan müşteriler Anneler Günü Kampanyası'ndan faydalanamayacaktır. Ayrıca, kurumsal poliçelerden bireysel poliçelere geçişlerde bu kampanya geçerli olmayacaktır.
 
Özel sağlık sigortası ile Anneler Günü’nde en güzel hediyeyi vermek için www.sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden sağlık sigorta sorgulama yapın, en uygun sigortaya ulaşın.

Benzer İçerikler

Genel Sağlık Sigortası’nda Son Değişiklikler

Genel Sağlık Sigortası kapsamına alınacak kişiler ve gelir testi ile ilgili son düzenlemeler ile birlikte Sağlık Sigortaları Kanunu’nda yapılan değişiklikler yasalaştı.

Devamını Oku

Yakınına Evde Bakan Emekli Oluyor

Hasta veya engelli olan yakınına evde bakan ve çalışma hayatından uzaklaşan kişiler artık evde bakım uzmanı olarak sigortalanacak ve emekli olabilecek.
 

Devamını Oku

Sağlık Harcamalarınız Artarken Sigortasız Kalmayın!

Yapılan araştırmalar kişilerin yaptığı bireysel sağlık harcamalarının arttığını gösterdi. Özel sağlık sigortası yaptırın bu masrafları güvence altına alın.

Devamını Oku