444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta’dan Doğum Günü İndirimi

07 Mayıs 2013
 
Türk sigorta sektörünün yapı taşlarından Anadolu Sigorta, 88. kuruluş yıldönümünü yeni bir kampanya ile kutluyor. 1925 yılı Nisan ayında kurulan şirket, kurulduğu ay için özel bir indirim uyguladı. Nisan ayında yoğun ilgi gören kampanya, Temmuz ayına kadar uzatıldı.
 
Türkiye’de ve KKTC’de geçerli olan indirim yalnızca kendisi için sigorta yaptıranları değil, sevdiklerine sigorta hediye etmek isteyenleri de kapsıyor. Sağlıkta Nice Yaşlara kampanyası ile doğum gününün olduğu ay sağlık sigortası yaptıranlar veya sevdiklerine doğum günlerinin olduğu ayda sağlık sigortası hediye edenler, satın alacakları poliçeler için %15 indirim kazanacak. 
 
Paket 1 veya Sağlıkta Fırsat ürünleri ve bu ürünlerin eko veya check-up kapsamlı paketlerinden birini ilk kez -doğum gününün olduğu ayda- satın alacak müşterilere indirim sağlanacak. Anadolu Sigorta’dan sağlık poliçesi olmayan ancak müşteri kaydı bulunan kişiler doğum günlerinin olduğu ayda SMS veya e-posta yolu ile kampanya hakkında bilgilendirilecekler.


Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 
Sağlık sigortası yaptırarak sevdiklerinize en güzel doğum günü hediyesini verin. Hemen www.sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan sigorta sorgulama yapın, size ve sevdiklerinize en uygun sağlık sigortası fiyatlarına ulaşın. 

Okumaya Devam Edin

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları

11 Haziran 2010 Cuma
Anadolu Sigorta anlaşmalı sağlık kurumları listesinden, size en yakın özel hastane, anlaşmalı doktor veya hizmet almak istediğiniz diğer sigorta anlaşmalı sağlık kuruluşunu seçerek, gitmeden önce arayıp randevu alınız.

Anadolu Hayat Emeklilik 20 Yaşında

14 Temmuz 2010 Çarşamba

İş Kuleleri’nde düzenlenen 20. yıl resepsiyonunda konuşan Genel Müdür Mete Uğurlu “İlk günden itibaren Türk insanına dünya standardında hizmet ve ürünler sunduk, yeniliklerimiz sektöre yön verdi.

Anadolu Sigorta, Sigorta'nın Tarihini Yazdı

10 Şubat 2011 Perşembe
Anadolu Sigorta, 85. kuruluş yıldönümünde Cumhuriyet’in finansal tarihi ve sigorta sektörünün evrimini “Geçmişten Geleceğe Anadolu Sigorta” başlıklı kitapta topladı.