444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta’dan Doğum Günü İndirimi

 
Türk sigorta sektörünün yapı taşlarından Anadolu Sigorta, 88. kuruluş yıldönümünü yeni bir kampanya ile kutluyor. 1925 yılı Nisan ayında kurulan şirket, kurulduğu ay için özel bir indirim uyguladı. Nisan ayında yoğun ilgi gören kampanya, Temmuz ayına kadar uzatıldı.
 
Türkiye’de ve KKTC’de geçerli olan indirim yalnızca kendisi için sigorta yaptıranları değil, sevdiklerine sigorta hediye etmek isteyenleri de kapsıyor. Sağlıkta Nice Yaşlara kampanyası ile doğum gününün olduğu ay sağlık sigortası yaptıranlar veya sevdiklerine doğum günlerinin olduğu ayda sağlık sigortası hediye edenler, satın alacakları poliçeler için %15 indirim kazanacak. 
 
Paket 1 veya Sağlıkta Fırsat ürünleri ve bu ürünlerin eko veya check-up kapsamlı paketlerinden birini ilk kez -doğum gününün olduğu ayda- satın alacak müşterilere indirim sağlanacak. Anadolu Sigorta’dan sağlık poliçesi olmayan ancak müşteri kaydı bulunan kişiler doğum günlerinin olduğu ayda SMS veya e-posta yolu ile kampanya hakkında bilgilendirilecekler.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL
Sağlık sigortası yaptırarak sevdiklerinize en güzel doğum günü hediyesini verin. Hemen www.sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan sigorta sorgulama yapın, size ve sevdiklerinize en uygun sağlık sigortası fiyatlarına ulaşın. 

Benzer İçerikler

Hangi Futbolcunun Saçları 1 Milyon Dolara Sigortalandı?

ABD’de bir şampuan şirketi, uzun saçlarıyla tanınan Amerikan futbolu oyuncusu Troy Polamalu’nun saçlarını bir milyon dolara sigortaladı.

Devamını Oku

Annelere Erken Emeklilik Yolu

500 bin anneye erken emeklilik yolunu açan düzenleme, tüp bebek, doğum izni, doğum borçlanması konularında da annelere birtakım avantajlar getirecek.

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortasında Vergi İndirimi %15’e Yükseltildi

Özel sağlık sigortası primleri üzerinden düşülen vergi indirimi daha önce %5 iken, 2013 itibarıyle bu oran %15'e yükseltildi. Ne kadar vergi indirimi alabileceğinizi hesaplamak için yazımızı okuyun.
 

Devamını Oku