444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta’dan Annelere Özel Sağlık Sigortası İndirimi

Sağlıklı bir geleceği, ancak sağlıklı anneler yetiştirebilir. Anadolu Sigorta, çocukları için her zaman kendilerinden fedakarlık yapan annelerimizi düşündü ve bugüne kadar kendisi için özel sağlık sigortası almayı ertelemiş olan anneler için %10 indirimli özel sağlık sigortası kampanyası başlattı. 
 
Anadolu Sigorta’dan ilk defa özel sağlık sigortası poliçesi alacak 18 yaş ve üstü kadınların faydalanabilecğei bu kampanya 13 Mayıs 2012 tarihine kadar alınacak olan sigorta poliçelerinde geçerli. 
 
 

Anadolu Sigorta’nın Kadınlara Özel %10 İndirim Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

 
Kampanya 30.04.2012 – 13.05.2012 tarihleri arasında alınacak sağlık sigortaları için geçerlidir. 
Kampanya sadece 18 yaşından büyük kadınlara yöneliktir..
Kampanya, Paket 1, Paket 7 ile bu ürünlerin check up teminatlı veya Eko planlarını kapsar. 
Kampanya, ilk kez sağlık sigortası poliçesi satın alacak kişiler için geçerlidir. İndirim, sağlık poliçesi yenilemelerinden kullanılamaz. 
 
 
Bu kampanyadan faydalanmak için 7 gün 24 saat 444 24 00 sigorta destek hattımızı arayarak, sağlık sigortası uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.  
 

Benzer İçerikler

Sağlık Harcamalarınız Artarken Sigortasız Kalmayın!

Yapılan araştırmalar kişilerin yaptığı bireysel sağlık harcamalarının arttığını gösterdi. Özel sağlık sigortası yaptırın bu masrafları güvence altına alın.

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortası Primleri Arttı!

Türkiye Sigorta Birliği (TSB)’nin açıkladığı bilgilere göre, 2009-2013 yılları arasında özel sağlık sigortası yaptıranların sayılarının arttığı görüldü. 

Devamını Oku

Aksigorta ile Sağlığınız Güvencede!

Aksigorta müşterilerinin hizmetine sunduğu yeni özel sağlık sigortası paketiyle birçok avantajlı hizmet sağlayarak sigortalıları güvence altına alıyor.

Devamını Oku