444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta'dan Annelere Özel Sağlık Sigortası İndirimi

18 Nisan 2012
Sağlıklı bir geleceği, ancak sağlıklı anneler yetiştirebilir. Anadolu Sigorta, çocukları için her zaman kendilerinden fedakarlık yapan annelerimizi düşündü ve bugüne kadar kendisi için özel sağlık sigortası almayı ertelemiş olan anneler için %10 indirimli özel sağlık sigortası kampanyası başlattı. 
 
Anadolu Sigorta’dan ilk defa özel sağlık sigortası poliçesi alacak 18 yaş ve üstü kadınların faydalanabilecğei bu kampanya 13 Mayıs 2012 tarihine kadar alınacak olan sigorta poliçelerinde geçerli. 
 
 

Anadolu Sigorta’nın Kadınlara Özel %10 İndirim Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

 
Kampanya 30.04.2012 – 13.05.2012 tarihleri arasında alınacak sağlk sigortaları için geçerlidir. 
Kampanya sadece 18 yaşından büyük kadınlara yöneliktir..
Kampanya, Paket 1, Paket 7 ile bu ürünlerin check up teminatlı veya Eko planlarını kapsar. 
Kampanya, ilk kez sağlık sigortası poliçesi satın alacak kişiler için geçerlidir. İndirim, sağlık poliçesi yenilemelerinden kullanılamaz. 
 
 
Bu kampanyadan faydalanmak için 7 gün 24 saat 444 24 00 sigorta destek hattımızı arayarak, sağlık sigortası uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.  
 

Okumaya Devam Edin

Mehmet Metin Oğuz: Önce Şartların Belirlenmesi Gerekiyor

02 Haziran 2010 Çarşamba
Oğuz: ‘Tamamlayıcı sigorta şu şartlarla uygulanabilir’ şeklinde bir sonuç çıkmadan tamamlayıcı sağlık sigortasının ayrıntıları hakkında konuşmak anlamsız.

Altın Yerine `Hoş geldin Bebek' Takılır mı?

30 Mayıs 2010 Pazar
Hoş geldin Bebek’ özel bir sağlık sigortası paketi. Benzerlerinden farkı, bebeği, daha doğduğu ilk günden itibaren güvenceye alması. 

Işık Sigorta Genel Müdürü Recep Koçak: Yok Ederek Var Olmayı Önlemek Sektörün Elinde

17 Mayıs 2010 Pazartesi
Işık Sigorta Genel Müdürü Recep Koçak, satışı kolay olan kasko ve trafik sigortalarında teknik kar edilmemesi için bir sebep olmadığını düşünüyor.