Anadolu Sigorta'dan, Bugünün ve Geleceğin Annelerine Özel %10 Özel Sağlık Sigortası İndirimi| Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta’dan Annelere Özel Sağlık Sigortası İndirimi

Sağlıklı bir geleceği, ancak sağlıklı anneler yetiştirebilir. Anadolu Sigorta, çocukları için her zaman kendilerinden fedakarlık yapan annelerimizi düşündü ve bugüne kadar kendisi için özel sağlık sigortası almayı ertelemiş olan anneler için %10 indirimli özel sağlık sigortası kampanyası başlattı. 
 
Anadolu Sigorta’dan ilk defa özel sağlık sigortası poliçesi alacak 18 yaş ve üstü kadınların faydalanabilecğei bu kampanya 13 Mayıs 2012 tarihine kadar alınacak olan sigorta poliçelerinde geçerli. 
 
 

Anadolu Sigorta’nın Kadınlara Özel %10 İndirim Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

 
Kampanya 30.04.2012 – 13.05.2012 tarihleri arasında alınacak sağlık sigortaları için geçerlidir. 
Kampanya sadece 18 yaşından büyük kadınlara yöneliktir..
Kampanya, Paket 1, Paket 7 ile bu ürünlerin check up teminatlı veya Eko planlarını kapsar. 
Kampanya, ilk kez sağlık sigortası poliçesi satın alacak kişiler için geçerlidir. İndirim, sağlık poliçesi yenilemelerinden kullanılamaz. 
 
 
Bu kampanyadan faydalanmak için 7 gün 24 saat 444 24 00 sigorta destek hattımızı arayarak, sağlık sigortası uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.  
 

Benzer İçerikler

Özel Sağlık Sigortası Olanlar Bazı Tedavi Giderlerini SGK’ya Fatura Edebilecek

Özel sağlık sigortası olanlar, Genel Sağlık Sigortası (GSS) kapsamında artık sağlık giderlerini Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) da fatura edebilecekler. 

Devamını Oku

Sağlık Harcamalarınız Artarken Sigortasız Kalmayın!

Yapılan araştırmalar kişilerin yaptığı bireysel sağlık harcamalarının arttığını gösterdi. Özel sağlık sigortası yaptırın bu masrafları güvence altına alın.

Devamını Oku

“Özel Sağlık Sigortaları Lüks Değil İhtiyaç”

Temel sağlık koşullarını garanti altına alan sosyal sigortaların özel sağlık sigortaları ile desteklenmesi gerektiğine dikkat çeken Allianz yetkilileri, sigorta şirketlerinin her bütçeye uygun sağlık sigortası ürünleriyle sigortalıları güvence altına aldığı ifade etti.

Devamını Oku