Anadolu “Senin Yanında” ile Kanser Hastalarını Yalnız Bırakmıyor

Anadolu Sigorta, Türkiye’de her yıl on binlerce kanser teşhisi konulduğuna dikkat çekerek, kansere karşı mücadelede tedavi süreci kadar hastaların tedavi sürecinde yaşam kalitelerinin de yükseltmenin çok önemli olduğunu vurguluyor.Bu amaçla “Senin Yanında” asistans hizmetini uygulamaya sokan Anadolu Sigorta, Europ Assistance işbirliği ile kanser hastası sigortalılarının günlük yaşamda en fazla ihtiyaç duydukları gereksinimlerin karşılanmasını amaçlıyor.

Anadolu Sigorta “Senin Yanında”

40 yaş ve üstündeki tüm kadın bireysel sağlık sigortası müşterilerine kontrol amaçlı mamografi ve meme ultrasonografisi hizmetini de poliçe teminatlarına primsiz olarak ekleyen Anadolu Sigorta, kanser tedavi teminatı bulunan özel sağlık sigortası poliçesi sahiplerine de ayrıca kanserin etkileriyle mücadele ve koçluk, kemoterapi ve radyoterapi için gerekli sağlık merkezlerine nakil, evde bakım destek hizmetleri ve sosyal destek, kanser tarama ve evcil hayvan bakımı gibi hizmetler de sunuyor.

Cumhuriyet döneminde Türkiye İş Bankası öncülüğünde kurulan Anadolu Sigorta, günümüzde neredeyse tümsigorta branşlarında hizmet vermekte ve Türkiye’nin en önemli sigorta şirketleri arasında yer almaktadır. Geçtiğimiz yıl 90.yaşını kutlayan şirket özel sağlık sigortası poliçeierinde de sayı bakımından ülkemizdeki lider sigorta şirketlerinden birisidir.

Anadolu Sigorta Ürünleri Sigortam.net’te

Diğer tüm önemli şirketlerde olduğu gibi Anadolu Sigorta ürünlerine de Sigortam.net ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 16 yılı bulan tecrübesi ve 3 milyonu aşkın mutlu müşterisiyle Türkiye’deki online sigortacılığın ilk ve lider kuruluşu Sigortam.net ile Anadolu Sigorta’nın kasko, trafik ve özel sağlık sigortası ürünlerine ister online sigorta sorgulama ile isterseniz de 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak “en iyi fiyat garantisi“ ile sahip olabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Axa Sigorta Özel Sağlık Sigortası Geri Ödeme Talep Adımları

Axa Sigorta ile anlaşmalı olmayan bir sağlık kurumundan...veya kurumun anlaşmalı olduğu halde direkt ödeme alamadığınız durumlarda aşağıdaki adımları izleyerek sağlık...tazminatınızın daha hızlı ödenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Sigorta Şirketine...Göndermeniz Gereken Evraklar

Tazminat geri ödeme sürecinizi hızlandırmak için...aşağıdaki evrakları sigorta şirketinizin hasar departmanına kargo ile göndermeniz gereklidir.

  • Fatura aslı.
  • Tazminat talep formu ( Doktor, kaşe ve imzalı ) -  Anadolu Sigorta tazminat talep formu...örneğini indirmek için tıklayın.
  • Reçete aslı,...ilaç küpürü, kasa fişi
  • Tahlil, tektik istek kağıdı ve sonuç raporları
  • Gereklilik...halinde doktor raporu / Epikriz

 

Kargo Teslim Adresi ve İletişim...Bilgileri

Gerekli evrakları hazırladıktan sonra aşağıdaki adrese kargo ile...göndermelisiniz.

Adres: Axa Sigorta Sağlık Tazminat Ödemeleri -...Rönesans Binası, Mecidiyeköy Mah. Cemal Sahir Sk.No 7/9 Şişli / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0 850 250...99 99

saglik.bilgilendirme@axasigorta.com.tr

Geri Ödemenizin Takibini Sigortam.net...Yapsın

Özel sağlık...sigortası geri ödemelerinizin takibinin Sigortam.net tarafından...yapılmasını istiyorsanız, fatura fotokopisini saglikhasar@sigortam.net adresine mail atın, uzman müşteri temsilcilerimiz ödemenizle alakalı tüm bilgilendirme sürecinde size yardımcı olsun. Unutmayın, Sigortam.net 7 gün 24...saat yanınızda!

 

Ödeme Ne Zaman Gerçekleşir?

Axa Sigorta sağlık sigortası geri ödemeleri, evrakların kuruma ulaşmasında...itibaren 10 iş günü içerisindePazartesi, Salı ve Cuma günleri...yapılmaktadır.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL