Anadolu Sigorta Özel Sağlık Sigortası Geri Ödeme Talep Adımları

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Anadolu Sigorta ile anlaşmalı olmayan bir sağlık kurumundan veya kurumun anlaşmalı olduğu halde direkt ödeme alamadığınız durumlarda aşağıdaki adımları izleyerek sağlık tazminatınızın daha hızlı ödenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Sigorta Şirketine Göndermeniz Gereken Evraklar

Tazminat geri ödeme sürecinizi hızlandırmak için aşağıdaki evrakları sigorta şirketinizin hasar departmanına kargo ile göndermeniz gereklidir.

  • Fatura aslı.
  • Tazminat talep formu ( Doktor, kaşe ve imzalı ) – Anadolu Sigorta tazminat talep formu örneğini indirmek için tıklayın.
  • Reçete aslı, ilaç küpürü, kasa fişi
  • Tahlil, tektik istek kağıdı ve sonuç raporları
  • Gereklilik halinde doktor raporu / Epikriz

 

Kargo Teslim Adresi ve İletişim Bilgileri

Gerekli evrakları hazırladıktan sonra aşağıdaki adrese kargo ile göndermelisiniz.

Adres: Anadolu Sigorta Sağlık Sigortaları Müdürlüğü / Sağlık Tazminat Ödemeleri Rüzgarlıbahçe Mahallesi Kavak Sokak No:31 Kavacık / istanbul

Müşteri Hizmetleri : 0850 744 07 44

www.bireyselsagliktazminat@anadolusigorta.com.tr

 

Geri Ödemenizin Takibini Sigortam.net Yapsın

Özel sağlık sigortası geri ödemelerinizin takibinin Sigortam.net tarafından yapılmasını istiyorsanız, fatura fotokopisini saglikhasar@sigortam.net adresine mail atın, uzman müşteri temsilcilerimiz ödemenizle alakalı tüm bilgilendirme sürecinde size yardımcı olsun. Unutmayın, Sigortam.net 7 gün 24 saat yanınızda!

 

Ödeme Ne Zaman Gerçekleşir?

Anadolu Sigorta sağlık sigortası geri ödemeleri kargonun kuruma ulaştığı günden itibaren 5 iş günü içerisinde değerlendirilmeye alınmaktadır. Ödemenin gerçekleşmesi ise doktor raporuyla birlikte 10 iş gününü bulmaktadır. Ödemeler Pazartesi, Salı ve Cuma günleri yapılmaktadır.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL