444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta’dan Çocuklara Özel Sağlık Sigortası İndirimi

Ulu önder Atatürk'ün öncülüğünde kurulan Türkiye'nin ilk sigorta şirketi Anadolu Sigorta, Atatürk'ün çocuklarımıza hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile, çocuklar için özel sağlık sigortası indirim kampanyası başlattı.
 
Bugüne kadar çocukları için özel sağlık sigortası yaptırmamış aileler bu kampanya ile %15  indirimle, çocuk sağlık sigortası yaptırabilir ve daha ekonomik özel sağlık sigortası primleri ödeyerek, çocuklarının sağlığını ve geleceğini güvence altına alabilir.
 
 

Anadolu Sigorta %15 İndirim Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

 
  – Kampanya 16.04.2012 – 27.04.2012 tarihleri arasında alınacak sağlık sigortaları için geçerlidir. 
  – Kampanya sadece çocuklara yöneliktir. Kampanya indirimi tek başına veya ebeveynlerinden en az birisi ile sigortalanan 18 yaş altındaki çocuklar için geçerlidir.
  – Kampanya, Paket 1, Paket 7 ile bu ürünlerin check up teminatlı veya Eko planlarını kapsar. 
  – Kampanya, ilk kez sağlık sigortası poliçesi satın alacak kişiler için geçerlidir. İndirim, sağlık poliçesi yenilemelerinden kullanılamaz. 
 
 
Bu kampanyadan faydalanarak, çocuğunuz için özel sağlık sigortası almak için 7 gün 24 saat 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızı  arayarak, sağlık sigortası uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.  
 

Benzer İçerikler

Kalbi Sevgilisi İçin Çarpanlara

Anadolu Sigorta Sevgililer Günü dolayısıyla yeni bir kampanyaya daha imza atıyor ve tüm sevenler için Şubat ayı boyunca sağlık sigortasında cazip olanaklar sunuyor.

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortası Primleri Arttı!

Türkiye Sigorta Birliği (TSB)’nin açıkladığı bilgilere göre, 2009-2013 yılları arasında özel sağlık sigortası yaptıranların sayılarının arttığı görüldü. 

Devamını Oku

Anadolu Sigorta’dan Annelere Özel Sağlık Sigortası İndirimi

Anadolu Sigorta, çocukları için her zaman kendilerinden fedakarlık yapan annelerimizi düşündü ve bugüne kadar kendisi için özel sağlık sigortası almayı ertelemiş olan anneler için %10 indirimli özel sağlık sigortası kampanyası başlattı. 

Devamını Oku