444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta’dan Çocuklara Özel Sağlık Sigortası İndirimi

Ulu önder Atatürk'ün öncülüğünde kurulan Türkiye'nin ilk sigorta şirketi Anadolu Sigorta, Atatürk'ün çocuklarımıza hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile, çocuklar için özel sağlık sigortası indirim kampanyası başlattı.
 
Bugüne kadar çocukları için özel sağlık sigortası yaptırmamış aileler bu kampanya ile %15  indirimle, çocuk sağlık sigortası yaptırabilir ve daha ekonomik özel sağlık sigortası primleri ödeyerek, çocuklarının sağlığını ve geleceğini güvence altına alabilir.
 
 

Anadolu Sigorta %15 İndirim Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

 
  – Kampanya 16.04.2012 – 27.04.2012 tarihleri arasında alınacak sağlık sigortaları için geçerlidir. 
  – Kampanya sadece çocuklara yöneliktir. Kampanya indirimi tek başına veya ebeveynlerinden en az birisi ile sigortalanan 18 yaş altındaki çocuklar için geçerlidir.
  – Kampanya, Paket 1, Paket 7 ile bu ürünlerin check up teminatlı veya Eko planlarını kapsar. 
  – Kampanya, ilk kez sağlık sigortası poliçesi satın alacak kişiler için geçerlidir. İndirim, sağlık poliçesi yenilemelerinden kullanılamaz. 
 
 
Bu kampanyadan faydalanarak, çocuğunuz için özel sağlık sigortası almak için 7 gün 24 saat 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızı  arayarak, sağlık sigortası uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.  
 

Benzer İçerikler

Sigorta Dolandırıcılığına Dikkat!

Birçok sigorta sahibinin başına gelebilecek sigorta dolandırıcılığı ile ilgili öncesinde tedbirli olmak zarar görmenize engel olacaktır. 

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortası Olanlar Bazı Tedavi Giderlerini SGK’ya Fatura Edebilecek

Özel sağlık sigortası olanlar, Genel Sağlık Sigortası (GSS) kapsamında artık sağlık giderlerini Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) da fatura edebilecekler. 

Devamını Oku

2014’te Özel Sağlık Sigortasında Neler Değişiyor?

Hazine Müsteşarlığı, Özel Sağlık Sigortaları Yönetmeliği ile, sigortacılar ve sigortalılar için son derece önemli olan değişiklikler hazırladı. 2014 özel sağlık sigortası değişiklikleri 2014 yılının Nisan ayı sonunda yürürlüğe girecek.

Devamını Oku