444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta'dan Çocuklara Özel Sağlık Sigortası İndirimi

17 Nisan 2012
Ulu önder Atatürk'ün öncülüğünde kurulan Türkiye'nin ilk sigorta şirketi Anadolu Sigorta, Atatürk'ün çocuklarımıza hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile, çocuklar için özel sağlık sigortası indirim kampanyası başlattı.
 
Bugüne kadar çocukları için özel sağlık sigortası yaptırmamış aileler bu kampanya ile %15  indirimle, çocuk sağlık sigortası yaptırabilir ve daha ekonomik özel sağlık sigortası primleri ödeyerek, çocuklarının sağlığını ve geleceğini güvence altına alabilir.
 
 

Anadolu Sigorta %15 İndirim Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

 
  - Kampanya 16.04.2012 - 27.04.2012 tarihleri arasında alınacak sağlık sigortaları için geçerlidir. 
  - Kampanya sadece çocuklara yöneliktir. Kampanya indirimi tek başına veya ebeveynlerinden en az birisi ile sigortalanan 18 yaş altındaki çocuklar için geçerlidir.
  - Kampanya, Paket 1, Paket 7 ile bu ürünlerin check up teminatlı veya Eko planlarını kapsar. 
  - Kampanya, ilk kez sağlık sigortası poliçesi satın alacak kişiler için geçerlidir. İndirim, sağlık poliçesi yenilemelerinden kullanılamaz. 
 
 
Bu kampanyadan faydalanarak, çocuğunuz için özel sağlık sigortası almak için 7 gün 24 saat 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızı  arayarak, sağlık sigortası uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.  
 

Okumaya Devam Edin

Mehmet Metin Oğuz: Önce Şartların Belirlenmesi Gerekiyor

02 Haziran 2010 Çarşamba
Oğuz: ‘Tamamlayıcı sigorta şu şartlarla uygulanabilir’ şeklinde bir sonuç çıkmadan tamamlayıcı sağlık sigortasının ayrıntıları hakkında konuşmak anlamsız.

Altın Yerine `Hoş geldin Bebek' Takılır mı?

30 Mayıs 2010 Pazar
Hoş geldin Bebek’ özel bir sağlık sigortası paketi. Benzerlerinden farkı, bebeği, daha doğduğu ilk günden itibaren güvenceye alması. 

Işık Sigorta Genel Müdürü Recep Koçak: Yok Ederek Var Olmayı Önlemek Sektörün Elinde

17 Mayıs 2010 Pazartesi
Işık Sigorta Genel Müdürü Recep Koçak, satışı kolay olan kasko ve trafik sigortalarında teknik kar edilmemesi için bir sebep olmadığını düşünüyor.