Anadolu Sigorta’dan Çocuklara Özel Sağlık Sigortası İndirimi

Ulu önder Atatürk’ün öncülüğünde kurulan Türkiye’nin ilk sigorta şirketi Anadolu Sigorta, Atatürk’ün çocuklarımıza hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile, çocuklar için özel sağlık sigortası indirim kampanyası başlattı.
Bugüne kadar çocukları için özel sağlık sigortası yaptırmamış aileler bu kampanya ile %15 indirimle, çocuk sağlık sigortası yaptırabilir ve daha ekonomik özel sağlık sigortası primleri ödeyerek, çocuklarının sağlığını ve geleceğini güvence altına alabilir.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Anadolu Sigorta %15 İndirim Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

– Kampanya 16.04.2012 – 27.04.2012 tarihleri arasında alınacak sağlık sigortaları için geçerlidir.
– Kampanya sadece çocuklara yöneliktir. Kampanya indirimi tek başına veya ebeveynlerinden en az birisi ile sigortalanan 18 yaş altındaki çocuklar için geçerlidir.
– Kampanya, Paket 1, Paket 7 ile bu ürünlerin check up teminatlı veya Eko planlarını kapsar.
– Kampanya, ilk kez sağlık sigortası poliçesi satın alacak kişiler için geçerlidir. İndirim, sağlık poliçesi yenilemelerinden kullanılamaz.
Bu kampanyadan faydalanarak, çocuğunuz için özel sağlık sigortası almak için 7 gün 24 saat 444 24 00Sigorta Destek Hattımızı  arayarak, sağlık sigortası uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL