444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Annelere Soruldu, En Çok Hangi Hediyeleri Bekliyorlar?

03 Mayıs 2016

Hayatınızın en önemli varlığına vereceğiniz hediyeye karar verdiniz mi? Artık acele etseniz iyi olur, zaman daralıyor. Peki annelerin, Anneler Günü’nde en çok istedikleri hediyelerin neler olduğunu merak ediyor musunuz? İşte Türkiye’de yapılan Anneler Günü araştırması sonuçları.

DORinsight isimli araştırma kuruluşunun geçtiğimiz yıllarda Anneler Günü için özel olarak gerçekleştirdiği anket çalışması oldukça ilginç sonuçlar ortaya koydu. Araştırmada 18 yaş üstündeki katılımcıların Anneler Günü’nde en fazla almayı düşündükleri hediyeler ve annelerin en çok bekledikleri hediyeler sorgulandı.

Anneler İçin En Güzel Hediye Sağlık

Binbir emekle sizi bu yaşa getiren annenizi klasik hediyeler dışında bu yıl çok daha anlamlı bir hediye ile şaşırtabilirsiniz.

Sağlık sigortası ile annenizin sağlığını güvence altına almaya ne dersiniz?

Hemen Sigortam.net’ten en iyi fiyat garantisi ile özel sağlık sigortası veya tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alın, hem annenize hayatı boyunca unutamayacağı bir “Anneler Günü” hediyesi sevinci yaşatın, hem de yine Anneler Günü’ne özel lezzetlihediye.com’da kullanılmak üzere %30 indirim fırsatını yakalayın.

Annelerin En Fazla İstediği Hediyeler

Araştırma sonucunda annelerin, Anneler Günü’nde en fazla istedikleri hediyeler sırasıyla şöyle oldu;

  • Mücevher
  • Ayakkabı
  • Küçük ev aletleri

Mücevher

Annelerin %28’i Anneler Günü’nde mücevher istiyor.

Ayakkabı

Anneler Günü’nde ayakkabı isteyen annelerin oranı %11.

Küçük Ev Aletleri

Annelerin %9’u ise Anneler Günü’nde hediye olarak küçük ev aletlerini tercih ediyor.

  • Araştırmaya katılan annelerin %8’i ise Anneler Günü’nde hiçbir hediye istemediklerini ifade etti.

Ne Beklediler, Ne Buldular?

Araştırma sonuçları, annelerin Anneler Günü’nde istedikleri hediyelerle, aldıkları hediyeler arasında  önemli farklılıklar olduğunu ortaya koydu. Araştırmaya göre 18 – 35 yaş arasındaki annelerin %30’unda fazlasına Anneler Günü’nde çiçek hediye edildi. 35 yaş üzerindeki annelerin %25’inden fazlasına giysi ve kıyafet hediye edildi.  


Okumaya Devam Edin

Mehmet Metin Oğuz: Önce Şartların Belirlenmesi Gerekiyor

02 Haziran 2010 Çarşamba
Oğuz: ‘Tamamlayıcı sigorta şu şartlarla uygulanabilir’ şeklinde bir sonuç çıkmadan tamamlayıcı sağlık sigortasının ayrıntıları hakkında konuşmak anlamsız.

Uyuşturucu Tedavisi Sosyal Güvencede midir?

07 Haziran 2010 Pazartesi
Uyuşturucu bağımlıları veya  insan sağlığına zarar veren madde bağımlıları Alkol Madde Bağımlılığı AMATEM'de  tedavi olmakta ve sosyal hayata sağlıklı bir birey olarak katılmaları sağlanmaktadır.

Altın Yerine `Hoş geldin Bebek' Takılır mı?

30 Mayıs 2010 Pazar
Hoş geldin Bebek’ özel bir sağlık sigortası paketi. Benzerlerinden farkı, bebeği, daha doğduğu ilk günden itibaren güvenceye alması.