Axa Sigorta’dan Acil Sağlığım Sigortası

Türkiye’nin en önemli sigorta şirketleri arasında yer alan Axa Sigorta, sağlık sigortası branşında sunduğu ürünlerle geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Axa Sağlık Sigortası ürünlerinden bir diğeri olan Axa Acil Sağlığım Sigortası da bu ürünlerden bir diğeri.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Axa Sigorta’nın söz konusu ürünü Axa Acil Sağlığım Sigortası ve Axa Acil Sağlığım Sigortası – Ferdi Kazalı olmak üzere iki plandan oluşuyor. Acil Sağlığım Sigortası ayrıca yatarak ve acil tedavi ücretlerini kapsayan yıllık “acil tedavi teminatı” ve yardım teminatı olmak üzere iki ana teminattan oluşuyor.

Teminatlar

Axa Sağlık Sigortası ürünü Acil Sağlığım Sigortası 12.000 TL acil tedavi teminatı sunuyor. Ferdi kazalı seçeneği kullanılmışsa ise birinci alternatifte 15.000 TL acil tedavi teminatı ve buna ek olarak 40.000 TL ferdi kaza teminatı, ikinci alternatifte ise 20.000 TL acil tedavi teminatı ve buna ek olarak 50.000 TL ferdi kaza teminatı seçenekleri bulunuyor.

Sağlığınızı Güvence Altına Alın

Hastalık veya kaza gibi ne zaman karşılaşılacağı belli olmayan risklere karşı hem kendinizi, hem de sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz. İstediğiniz kapsamda ve teminatta bir özel sağlık sigortası poliçesine sahip olmak istiyorsanız hemen Sigortam.net’ten en iyi fiyat garantisi ile sağlık sigortası başvurusu yapın.

Benzer İçerikler

Bebek Sağlık Sigortası Nedir ve Şartları Nelerdir?
Özel sağlık sigortası ile kendinizi ve ailenizi koruma altına alabilirsiniz....Ailenizin en yeni üyesini de doğum anından itibaren güvence altına almak için Sigortam.net bebek sağlık...sigortası seçeneklerini inceleyin.
Özel Hastaneler Ve Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Özel Sağlık Sigortası ile En İyi Hastanelerden En Ekonomik Hizmet için Sağlık...Sigortası Sorgula

Size en yakın özel hastaneler ve sağlık merkezinde hangi sigorta şirketleri ile anlaşmalı, Sigortam.net’ten öğrenin. Özel...sağlık sigortası yaptırın, anlaşmalı özel hastanelerde göreceğiniz tedavi masrafları sigorta şirketiniz tarafından teminat...limitleriniz dahilinde karşılansın. Özel sağlık sigortanızla sağlık hizmeti almak istediğiniz özel sağlık kuruluşlarını...seçin: Acıbadem HastanesiAmerikan HastanesiAvicenna HastanesiBayındır HastanesiFlorence Nightingale HastanesiMedical Park HastanesiMedicana HastanesiMedipol HastanesiMemorial HastanesiŞifa...HastanesiUniversal Hastanesi

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL