Bebek Sağlık Sigortası Almanın Faydaları

Özel sağlık sigortası ile ilgili olarak bilinen 18-65 yaş sınırı bilgisi, özellikle yeni doğum yapan ya da doğum yapacak kişiler için kimi zaman soru işaretlerine neden olabilmekte.

Sigorta şirketleri bebek sağlık sigortası kapsamında; yeni doğan bebekler özel sağlık sigortasından yararlanır mı, sigortama bebeğimi de dail ettirebilir miyim… gibi sorularınıza son verecek uygulamalarla yaş sınırını esnek hale getirebilmektedir.

Bu  esneklikler sayesinde bebekler için bebek sağlık sigortası ve çocuklar için de özel çocuk sigortası yapılmaktadır. Sigorta şartlarınız dahilinde ise yine yeni doğan bebekler doğum anından itibaren bebek sağlık sigortası ile sigortalanmaktadır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Bebek sigortalarında bekleme süresi bulunmamakta, bebek doğduğu andan itibaren poliçe teminatlar devreye girmektedir. Bebek sağlık sigortası kapsamı ve detayları şirketlere göre değişiklikler gösterse de genel olarak yatarak tedavi, yoğun bakım bakım ünitesi, hastane sonrası tedavi, yurtdışı tedavi ve evde bakım hizmetlerini de kapsamaktadır.

Sigortam.net’ten Bebek Sigortası Almanın Faydaları

  • Bebeğiniz doğduğu andan itibaren sigortalı olur.
  • En iyi özel hastaneler aracılığı ile bebeğiniz için sağlık sigortası hizmeti almış olursunuz.
  • Kendinizde olduğu gibi bebeğiniz için de yatarak tedabi, hastane sonrası tedavi, yurtışı tedavi imkanlarını yakalarsınız.
  • En iyi hastanelerde tedavi imkanlarını yakalarsınız.
  • Acil durumlar da tedavi masraflarını bütçenizi zorlamaz.
  • Erken yaşlarda özel sağlık sigortası yaptırarak, çocuğunuz için de ömür boyu yenileme şansını yakalarsınız.

Ailenizin yeni üyesi için en iyi bebek sağlık sigortası fiyatları ve seçeneklerine ulaşın, Dilerseniz bebeğinize özel en iyi sağlık sigortası için 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan bize ulaşın.

Benzer İçerikler

Memorial Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Özel Sağlık Sigortası Avantajları

Özel sağlık sigortası ile anlaşmalı...özel hastaneler ve sağlık merkezinden daha hızlı ve daha kaliteli sağlık hizmeti alırsınız. Poliçe teminatlarınıza göre...yatarak tedavi ve ayakta tedavi masraflarınız karşılanırken siz yalnızca katkı payınızı ödersiniz. Size en yakın özel...sağlık kuruluşlarının hangi anlaşmalı sigorta şirketleri ile anlaşmalı...olduğunu Sigortam.net üzerinden öğrenerek sigorta seçiminizi...kolaylaştırın.

Memorial Sağlık Grubu

Memorial Sağlık Grubu, 2000 yılından bu yana İstanbul, Antalya ve...Diyarbakır’da bulunan 8 hastane ve 3 tıp merkezi ile hizmet vermektedir. Memorial Grubu, Tüp Bebek, Genetik, Kalp - Damar Cerrahisi ve...Organ Nakli gibi bölümleri ile Cerrahi Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Robotik Cerrahi gibi...branşlarda hizmet vermektedir.

Memorial Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri Listesi

Memorial Hastanesi ile anlaşmalı...olan aşağıdaki sigorta şirketlerine ait özel sağlık sigortası ürünlerini Sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı...üzerinden satın alabilirsiniz. Acıbadem Sigorta Aksigorta Allianz Anadolu Sigorta Axa Sigorta Ergo Sigorta Groupama Sigorta Güneş Sigorta HDI Sigorta Mapfre Genel Sigorta Ray Sigorta Sompo Japan Sigorta Zurich...Sigorta