444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Bebek Sağlık Sigortası Almanın Faydaları

12 Haziran 2014

Özel sağlık sigortası ile ilgili olarak bilinen 18-65 yaş sınırı bilgisi, özellikle yeni doğum yapan ya da doğum yapacak kişiler için kimi zaman soru işaretlerine neden olabilmekte. 

Sigorta şirketleri bebek sağlık sigortası kapsamında; yeni doğan bebekler özel sağlık sigortasından yararlanır mı, sigortama bebeğimi de dail ettirebilir miyim... gibi sorularınıza son verecek uygulamalarla yaş sınırını esnek hale getirebilmektedir.

Bu  esneklikler sayesinde bebekler için bebek sağlık sigortası ve çocuklar için de özel çocuk sigortası yapılmaktadır. Sigorta şartlarınız dahilinde ise yine yeni doğan bebekler doğum anından itibaren bebek sağlık sigortası ile sigortalanmaktadır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Bebek sigortalarında bekleme süresi bulunmamakta, bebek doğduğu andan itibaren poliçe teminatlar devreye girmektedir. Bebek sağlık sigortası kapsamı ve detayları şirketlere göre değişiklikler gösterse de genel olarak yatarak tedavi, yoğun bakım bakım ünitesi, hastane sonrası tedavi, yurtdışı tedavi ve evde bakım hizmetlerini de kapsamaktadır.

Sigortam.net’ten Bebek Sigortası Almanın Faydaları
 

 • Bebeğiniz doğduğu andan itibaren sigortalı olur.
   
 • En iyi özel hastaneler aracılığı ile bebeğiniz için sağlık sigortası hizmeti almış olursunuz.
   
 • Kendinizde olduğu gibi bebeğiniz için de yatarak tedabi, hastane sonrası tedavi, yurtışı tedavi imkanlarını yakalarsınız.
   
 • En iyi hastanelerde tedavi imkanlarını yakalarsınız.
   
 • Acil durumlar da tedavi masraflarını bütçenizi zorlamaz.
   
 • Erken yaşlarda özel sağlık sigortası yaptırarak, çocuğunuz için de ömür boyu yenileme şansını yakalarsınız.

Ailenizin yeni üyesi için en iyi bebek sağlık sigortası fiyatları ve seçeneklerine ulaşın, Dilerseniz bebeğinize özel en iyi sağlık sigortası için 444 24 00 Sigorta Destek Hattı'ndan bize ulaşın. 


Okumaya Devam Edin

Çocuğunuz için Sigorta Yaptırılabilir mi?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Hayat sigorta poliçesi yaptırabilmek için sigortalı adayının 18 yaşından küçük olmaması gerekmektedir.

Yeni Doğan Bebek ve Çocuklar Sigortadan Faydalanabilir mi?

10 Şubat 2011 Perşembe
Yaş sınırı, bir çok sigorta şirketi tarafından özel koşullarla esnek hale getirilmektedir. Bebekler için özel bebek sigortası ve çocuklar için de özel çocuk sigortası yapılabilmektedir.

Bebek Sağlık Sigortası

15 Mart 2013 Cuma
Özel sağlık sigortası ile kendinizi ve ailenizi koruma altına alabilirsiniz. Ailenizin en yeni üyesini de doğum anından itibaren güvence altına almak için Sigortam.net bebek sağlık sigortası seçeneklerini inceleyin.