Doğru Özel Sağlık Sigortasının Püf Noktaları | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Doğru Özel Sağlık Sigortasının Püf Noktaları

Özel sağlık sigortası özellikle önemli bir hastalık geçirdiğinizde gerekliliği en iyi anlaşılacak sigorta çeşididir. Ne yazık ki böyle anlarda en iyi hizmeti almanın önemini anlarız.

Bu hizmeti alabilmenin yolu ise en iyi sağlık kurumları ile beraber en yetkin doktorlara ulaşarak tedavi olmak. Bu hepimizin en doğal talebidir elbette. Ancak en iyi sigorta şirketleri ile hizmet alabilmek ve tedavi olabilmek için özel sağlık sigortası alırken dikkat etmemiz gereken noktalar var. 

Her sigorta çeşidinde olduğu gibi özel sağlık sigortası alırken de ufak ayrıntılara dikkat etmek de fayda var, göze ufak detaylar gibi gözüken bu detaylar bütçenize katkı sağlayacaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Özel Sağlık Sigortası Almanın Püf Noktaları
 

 • Özel sağlık sigortası poliçesi alacağımız zaman, her şeyden önce ürünün ihtiyaçlarımıza ve ileriye yönelik beklentilerimizi ne ölçüde karşılayacağına dikkat edin.
   
 • Özel sağlık sigortası yaptırırken baz alınacak olan sigorta sahibi olmak isteyen kişinin bilgileridir, bu nedenle yanıltıcı bilgi vermemeye dikkat etmelisiniz.
   
 • Özel sağlık sigortası ciddi bir özen gerektirir, bu yüzden sigorta şirketlerinin devamlılığına ve mali yapısının güçlü olmasına dikkat edin.
   
 • Sık seyahat ediyorsanız en azından yurtdışındayken başınıza gelebilecek hastalıklara karşı bir ürün almayı unutmayın.
   
 • Özel sağlık sigortası yaptırırken uzun vadeli değerlendirin ve kanser gibi ciddi boyutlu hastalıklar yaşadığınızda kısıtı ve prim uygulanıp uygulanmadığını sorgulayın.
   
 • Çoğu poliçe teşhis, doktor muayenesi ve ilaç giderleri gibi teminatları kapsamayabiliyor, bu konuda da sorgulayıcı olun.

En doğru teminatlarla özel sağlık sigortası sahip olmak için özel sağlık sigortası sorgulamanızı Sigortam.net’te yapın. 2014 özel sağlık sigortası fiyatları arasından karşılaşırma yaparak, en iyi sigorta şirketleriyle sigortalanın.

Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da sigortanızı kolayca yaptırın. Sigorta uzmanlarımız 7/24 size yardımcı olsunlar.


Benzer İçerikler

2015 Sağlık Sigortası Fiyatlarını Etkileyen 5 Önemli Özellik!

2015 sağlık sigortası fiyatlarını değiştiren bazı özellikler vardır. Bu özelliklerin neler olduğunu öğrenin, vakit kaybetmeden sağlık sigortanızı yaptırın.

Devamını Oku

Ramazan Ayında Kilo Verebilmek için 10 Öneri!

Ramazan ayında kilo almamak hatta kilo vermek isteyenler önerilerimizi okuyarak bunu kolayca başarabilirler.

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortası Alırken Gözden Kaçmaması Gereken 5 Detay

Özel sağlık sigortası almadan önce üzerinize düşen sorumlulukları öğrenerek, en uygun sigorta poliçesiyle sağlığınızı ve geleceğinizi güvenceye alın.

Devamını Oku