Doğru Özel Sağlık Sigortasının Püf Noktaları

Özel sağlık sigortası özellikle önemli bir hastalık geçirdiğinizde gerekliliği en iyi anlaşılacak sigorta çeşididir. Ne yazık ki böyle anlarda en iyi hizmeti almanın önemini anlarız.

Bu hizmeti alabilmenin yolu ise en iyi sağlık kurumları ile beraber en yetkin doktorlara ulaşarak tedavi olmak. Bu hepimizin en doğal talebidir elbette. Ancak en iyi sigorta şirketleri ile hizmet alabilmek ve tedavi olabilmek için özel sağlık sigortası alırken dikkat etmemiz gereken noktalar var.

Her sigorta çeşidinde olduğu gibi özel sağlık sigortası alırken de ufak ayrıntılara dikkat etmek de fayda var, göze ufak detaylar gibi gözüken bu detaylar bütçenize katkı sağlayacaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Özel Sağlık Sigortası Almanın Püf Noktaları

  • Özel sağlık sigortası poliçesi alacağımız zaman, her şeyden önce ürünün ihtiyaçlarımıza ve ileriye yönelik beklentilerimizi ne ölçüde karşılayacağına dikkat edin.
  • Özel sağlık sigortası yaptırırken baz alınacak olan sigorta sahibi olmak isteyen kişinin bilgileridir, bu nedenle yanıltıcı bilgi vermemeye dikkat etmelisiniz.
  • Özel sağlık sigortası ciddi bir özen gerektirir, bu yüzden sigorta şirketlerinin devamlılığına ve mali yapısının güçlü olmasına dikkat edin.
  • Sık seyahat ediyorsanız en azından yurtdışındayken başınıza gelebilecek hastalıklara karşı bir ürün almayı unutmayın.
  • Özel sağlık sigortası yaptırırken uzun vadeli değerlendirin ve kanser gibi ciddi boyutlu hastalıklar yaşadığınızda kısıtı ve prim uygulanıp uygulanmadığını sorgulayın.
  • Çoğu poliçe teşhis, doktor muayenesi ve ilaç giderleri gibi teminatları kapsamayabiliyor, bu konuda da sorgulayıcı olun.

En doğru teminatlarla özel sağlık sigortası sahip olmak için özel sağlık sigortası sorgulamanızı Sigortam.net’te yapın. 2014 özel sağlık sigortası fiyatları arasından karşılaşırma yaparak, en iyi sigorta şirketleriyle sigortalanın.

Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da sigortanızı kolayca yaptırın. Sigorta uzmanlarımız 7/24 size yardımcı olsunlar.

Benzer İçerikler

Medipol Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Özel Sağlık Sigortası Avantajları

Özel sağlık sigortası ile anlaşmalı...özel hastaneler ve sağlık merkezinden daha hızlı ve daha kaliteli sağlık hizmeti alırsınız. Poliçe teminatlarınıza göre...yatarak tedavi ve ayakta tedavi masraflarınız karşılanırken siz yalnızca katkı payınızı ödersiniz. Size en yakın özel...sağlık kuruluşlarının hangi anlaşmalı sigorta şirketleri ile...anlaşmalı olduğunu Sigortam.net üzerinden öğrenerek sigorta seçiminizi...kolaylaştırın.

Medipol Hastanesi

İstanbul Medipol Hastanesi 1997 yılında kurulmuştur. Hastane, 33...kliniği, 20 yoğun bakım yatağı, 6 ameliyathanesi ile pek çok branşta hizmet vermektedir.

Bayındır Hastanesi Anlaşmalı...Sigorta Şirketleri Listesi

Medipol Hastanesi ile anlaşmalı olan aşağıdaki sigorta şirketlerine ait özel sağlık sigortası...ürünlerini Sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden satın alabilirsiniz. Acıbadem SigortaAksigortaAllianzAnadolu SigortaAxa SigortaErgo SigortaGroupama SigortaGüneş SigortaHDI SigortaMapfre Genel SigortaRay SigortaSompo Japan...SigortaZurich Sigorta
Kolay Trafik Sigortası

Kolay sigorta sahibi olmak sigortam.net ile...çok kolay! Trafik sigortası poliçenizi Sigortam.net ile alın, %45 fiyat avantajını sadece 3 dakikada yakalayın.

Kolay Sigorta Ürünleri

Kolay sigorta sahibi olmanın yolu Sigortam.net’te. Kolay...sigorta ürünleri için en iyi sigorta şirketlerinden 3 dakikada fiyat teklifi alın, karşılaştırın, en iyi fiyat...garantisi ile sigortalanın. 

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL