Doğru Özel Sağlık Sigortasının Püf Noktaları | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Doğru Özel Sağlık Sigortasının Püf Noktaları

Özel sağlık sigortası özellikle önemli bir hastalık geçirdiğinizde gerekliliği en iyi anlaşılacak sigorta çeşididir. Ne yazık ki böyle anlarda en iyi hizmeti almanın önemini anlarız.

Bu hizmeti alabilmenin yolu ise en iyi sağlık kurumları ile beraber en yetkin doktorlara ulaşarak tedavi olmak. Bu hepimizin en doğal talebidir elbette. Ancak en iyi sigorta şirketleri ile hizmet alabilmek ve tedavi olabilmek için özel sağlık sigortası alırken dikkat etmemiz gereken noktalar var. 

Her sigorta çeşidinde olduğu gibi özel sağlık sigortası alırken de ufak ayrıntılara dikkat etmek de fayda var, göze ufak detaylar gibi gözüken bu detaylar bütçenize katkı sağlayacaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Özel Sağlık Sigortası Almanın Püf Noktaları
 

 • Özel sağlık sigortası poliçesi alacağımız zaman, her şeyden önce ürünün ihtiyaçlarımıza ve ileriye yönelik beklentilerimizi ne ölçüde karşılayacağına dikkat edin.
   
 • Özel sağlık sigortası yaptırırken baz alınacak olan sigorta sahibi olmak isteyen kişinin bilgileridir, bu nedenle yanıltıcı bilgi vermemeye dikkat etmelisiniz.
   
 • Özel sağlık sigortası ciddi bir özen gerektirir, bu yüzden sigorta şirketlerinin devamlılığına ve mali yapısının güçlü olmasına dikkat edin.
   
 • Sık seyahat ediyorsanız en azından yurtdışındayken başınıza gelebilecek hastalıklara karşı bir ürün almayı unutmayın.
   
 • Özel sağlık sigortası yaptırırken uzun vadeli değerlendirin ve kanser gibi ciddi boyutlu hastalıklar yaşadığınızda kısıtı ve prim uygulanıp uygulanmadığını sorgulayın.
   
 • Çoğu poliçe teşhis, doktor muayenesi ve ilaç giderleri gibi teminatları kapsamayabiliyor, bu konuda da sorgulayıcı olun.

En doğru teminatlarla özel sağlık sigortası sahip olmak için özel sağlık sigortası sorgulamanızı Sigortam.net’te yapın. 2014 özel sağlık sigortası fiyatları arasından karşılaşırma yaparak, en iyi sigorta şirketleriyle sigortalanın.

Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da sigortanızı kolayca yaptırın. Sigorta uzmanlarımız 7/24 size yardımcı olsunlar.


Benzer İçerikler

Özel Sağlık Sigortası Kapsamındaki Tedavi Yerleri

Özel sağlık sigortası kapsamında yer alan anlaşmalı sağlık kuruluşları ile çok daha uyguna tedavi olursunuz, peki anlaşmalı olmayan yerler de ne olur?

Devamını Oku

Sağlık Sigortası Teminatları Nelerdir?

Sağlık sigortası teminatları yatarak tedavi ve ayakta tedavi olmak üzere ikiye ayrılır. Yatarak tedavi ameliyat, yoğun bakım, doğum gibi durumları; ayakta tedavi ise hekim muayenesi, fizik tedavi, ilaç gibi giderleri kapsar. Seçeceğiniz teminat ve limitlere göre primleriniz belirlenir.

Devamını Oku

Kış Mevsiminde Soğuktan Korunmanın 5 Yolu

Kış mevsiminde soğuk havadan dolayı hastalık riski oldukça fazladır. Soğuktan korunmak için önerilerimizi inceleyin, rahat bir kış geçirin.

Devamını Oku