Doğum Teminatlı Özel Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Doğum teminatı içeren özel sağlık sigortası hamilelik süresince yapılan rutün kontrolleri ve doğum masraflarını karşılayan sağlık sigortasının bir teminatıdır.

Özel sağlık sigortası poliçelerinde doğum teminatını içeren bir kişi bu teminattan faydalanabilmek için sigorta şirketlerinin bekleme süresini de bilmelidir. 

Her sigorta şirketinin teminat limitleri ve bekleme süreleri değişebildiği için kişilerin poliçe şartlarını ve bekleme sürelerini öğrenmesi gerekir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Doğum teminatı hamilelik dönemindeki rutin doktor kontrollerini teminata almaktadır. Doğum teminatı kullanılmaya hak kazanıldığı tarihten itibaren doğum için hastaneye yatırılması ve bebeğin taburcu oluşuna kadarki süreci, bebeğe ait tüm sağlık giderleri poliçe kapsamında karşılanır.

Bebeğin doğuştan gelen hastalıkları ve küvözde kalması gibi olası durumlar da bu teminat içerisine dahildir. Doğum teminatına hak kazanmadan gerçekleşen doğum giderleri ise teminat kapsamı dışındadır.  

Sizi aramamızı ister misiniz?
Tamamlayıcı sağlık sigortanızı internetten satın alarak sigortanızı hemen başlatabilirsiniz! TAMAMLAYICI SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
Doğum teminatı hakkını doğru şekilde elde etmek ve ek giderlere sebebiyet vermemek için ''Doğum Teminatı ve Bekleme Süresi'' ile ilgili bilmediklerinizi öğrenin.

Hem bebeğinizi hem kendinizi özel sağlık sigortası teminatları ile korumak için zaman kaybetmeyin.

Siz de en uygun özel sağlık sigortası fiyatlarına bir kaç dakika içinde ulaşmak için sigorta sorgulaması yapın, her türlü sorunuz için Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı 7/24 arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL