444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Doğum Teminatlı Özel Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

09 Haziran 2014

Doğum teminatı içeren özel sağlık sigortası hamilelik süresince yapılan rutün kontrolleri ve doğum masraflarını karşılayan sağlık sigortasının bir teminatıdır.

Özel sağlık sigortası poliçelerinde doğum teminatını içeren bir kişi bu teminattan faydalanabilmek için sigorta şirketlerinin bekleme süresini de bilmelidir. 

Her sigorta şirketinin teminat limitleri ve bekleme süreleri değişebildiği için kişilerin poliçe şartlarını ve bekleme sürelerini öğrenmesi gerekir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Doğum teminatı hamilelik dönemindeki rutin doktor kontrollerini teminata almaktadır. Doğum teminatı kullanılmaya hak kazanıldığı tarihten itibaren doğum için hastaneye yatırılması ve bebeğin taburcu oluşuna kadarki süreci, bebeğe ait tüm sağlık giderleri poliçe kapsamında karşılanır.

Bebeğin doğuştan gelen hastalıkları ve küvözde kalması gibi olası durumlar da bu teminat içerisine dahildir. Doğum teminatına hak kazanmadan gerçekleşen doğum giderleri ise teminat kapsamı dışındadır.  

SSK'lılar "Tamamlayıcı Sağlık Sigortası" ile siz de özel sağlık hizmetlerinden faydalanın.
Doğum teminatı hakkını doğru şekilde elde etmek ve ek giderlere sebebiyet vermemek için ''Doğum Teminatı ve Bekleme Süresi'' ile ilgili bilmediklerinizi öğrenin.

Hem bebeğinizi hem kendinizi özel sağlık sigortası teminatları ile korumak için zaman kaybetmeyin.

Siz de en uygun özel sağlık sigortası fiyatlarına bir kaç dakika içinde ulaşmak için sigorta sorgulaması yapın, her türlü sorunuz için Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı 7/24 arayın.


Okumaya Devam Edin

Niçin Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

18 Haziran 2010 Cuma
Sağlık sigortası sizi sağlık sorunlarınızla ilgili masraflardan kurtaran değerli bir güvencedir.

Sağlık Sigortası ile Hangi Riskleri Kapsam Altına Alabilirsiniz?

18 Haziran 2010 Cuma
Bu değerli güvenceden en iyi şekilde yararlanmak için dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyaca uygun doğru teminatların seçilmesidir.

Yatarak Tedavi Teminatları Nelerdir?

18 Haziran 2010 Cuma
Cerrahi bir müdahale olsun veya olmasın yatılı tedaviler poliçe kapsamı ve limitleri dahilinde karşılanır.