En İyi Özel Sağlık Sigortası | Özel Sağlık | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En İyi Özel Sağlık Sigortasını Bulmanın 3 Yolu

Özel sağlık sigortası sizin ve sevdikleriniz için son derece önemli bir sigortadır. Her ne kadar sağlığınıza dikkat ediyor olsanız da yarın başınıza ne geleceğini bilemezsiniz. Örneğin bir kaza sonucunda da sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Alınan hasarların telafisi ise bu saatten sonra çok zordur. Manevi üzüntünün yanında bir de maddi zorluklar yaşarsınız. Bu durumun da böyle bir süreçte sizi çok fazla yıpratacaktır.

Elbetteki sağlığınızda olumsuz bir durum olmasını kimse istemez ama hayatta her şey yaşanabiliyor. Bunun için beklememek ve önlem almak, sigorta yaptırmak gerekir. Hayattaki en değerli şey sağlıktır. Sağlık olmadan yaşamın da tadı çıkmaz.

Her ne kadar sağlık sigortanız olsa da özel sağlık sigortanızı da yaptırmanız gerekir. Özel sağlık sigortanız sayesinde zaman, saat sınırlaması olmadan özel sağlık kuruluşlarından yararlanırsınız. Yatarak ve ayakta tedaviler özel sağlık sigortasının kapsamı altındadır. Poliçenizi seçerken teminatları incelemeniz ve ihtiyacınıza en uygun teminatları seçmeniz önemlidir. Eklettiğiniz teminatlar sigorta fiyatını yükselttiğinden kullanmayacağınız teminatlar için boş yere para ödememiş olursunuz. Özel sağlık sigortası satın almanın avantajları aşağıdaki gibidir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

 

Özel Sağlık Sigortasının Avantajları
 

 • Tedavi ya da muayene olmak için istediğiniz sağlık kuruluşunu özgürce seçersiniz.
   
 • Büyük tedavi masraflarının hepsini ödemek zorunda kalmazsınız.
   
 • Poliçenizi satın aldığınız sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarından hizmet aldığınızda daha az ödeme yaparsınız.
   
 • Kaliteli, hızlı ve özel hizmet alırsınız. Bu sayede değerinizi daha iyi anlarsınız.
   
 • Satın aldığınız poliçenizin özelliklerine göre özel sağlık sigortasından yurt dışında geçirdiğiniz risk durumunda da yararlanırsınız.
   

En İyi Özel Sağlık Sigortasına Sigortam.net’ten Ulaşın
 

Sigortam.net Türkiye’nin en iyi özel sağlık sigortası şirketleri ile anlaşmalıdır. 3 kolay işlem ile aradığınız sigortaya ulaşmanız çok kolay.

 • Sigorta sorgulama yapın, karşınıza çıkan tek bir form ile sigorta şirketlerinin tekliflerini anında görün.
   
 • Sunulan teklifler arasında fiyat ve teminat karşılaştırması yapın.
   
 • Karşılaştırma sonrası bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun sigortayı seçin.

Sigortam.net’ten en uygun özel sağlık sigortası fiyatlarına ister online isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayarak telefonda ulaşın. 


Benzer İçerikler

Kalbiniz Kışa Hazır mı?

Hava sıcaklığının gittikçe düştüğü kış mevsiminde soğuk havanın etkisiyle kalp hastalıkları riski artıyor. Peki, sizin kalbiniz ve bütçeniz kışa hazır mı?

Devamını Oku

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Faydaları

SGK'lı bireyler, tamamlayıcı sağlık sigortası ile sağlık harcamalarını azaltabilmektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortasının temel güvencelerini sizin için bir araya getirdik.

Devamını Oku

Ayakta Tedavinin Kapsamları Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Ayakta tedavi kapsamı hakkında bilmedikleriniz öğrenerek, Sigortam.net desteğiyle özel sağlık sigortanızı yaptırmayı geciktirmeyin.

Devamını Oku