Özel Sağlık Sigortası Haberler | Sigortam.net
 • Bebek ve Çocuklarda Diş Bakımı

  Bebek ve çocuklardaki diş bakımı, ilerleyen yaşlarda sağlıklı bir diş ve diş etlerine sahip olmak için en önemli temellerin başında geliyor. 

  Devamı

  Aksigorta ve Acıbadem Sigorta'dan Dev İşbirliği

  Türkiye'nin iki sigorta devi Aksigorta ve Acıbadem Sigorta, özel sağlık sigortası ürünlerinde işbirliğine gitme kararı aldı. işte anlaşmanın detayları.

  Devamı

  Riskli Hastalıklar Sigortası Nedir?

  Son yıllarda kritik hastalıklardaki artış riskli hastalıklar sigortasına olan talebi arttırdı. Peki riskli hastalıklar sigortası nedir? İşte riskli hastalık sigortası ile ilgili tüm detaylar.

  Devamı

  Acıbadem Sigorta 2015'in İlk 7 Ayında %25 Büyüdü

  Sağlık alanında Türkiye'nin en öneli sigorta şirketlerinden birisi olan Acıbadem Sigorta 2015'in ilk 7 ayında %25 oranında büyüme sağlayarak büyük bir başarıya imza attı.

  Devamı

  Sonbaharda Hastalıklara Dikkat

  Mevsim dönümü olarak tarif edilen bu dönemlerde özellikle sağlığa dikkat etmek gerekiyor. Çünkü değişken sıcaklık ve artan yağışlar özellikle salgın mikrobik hastalıklara davetiye çıkarıyor.

  Devamı

  Axa Sigorta’dan Acil Sağlığım Sigortası

  Axa Sigorta'nın acil durumlar karşısında sağlığını güvence altına almak isteyenler için sunduğu Axa Sigorta Acil Sağlığım Sigortası ile ilgili detayları sizler için bir araya getirdik.

  Devamı

  Kurban Bayramı’nda Sağlıklı Beslenmenin İpuçları

  Bayramların vazgeçilmezleri arasında yer alan tatlılar ve et yemekleri sağlık açısından önemli sakıncalara davetiye çıkarıyor. 

  Devamı

  Demir Hayat’tan “El Bebek Tüp Bebek Sigortası”

  Demir Hayat Sigorta, yeni ürünü El Bebek Tüp Bebek Sigortası ile anne - baba olmak isteyen çiftlere tedavilerinde %50 geri ödeme garantisi sunuyor.

  Devamı

  Hayatınızdan Şekeri Çıkartmanın 10 Yolu

  İnsan sağlığı açısından düşünülenden çok daha fazla olumsuz etkilere sahip olan şekeri bırakabilmeniz için 10 etkili yöntemi sizler için biraraya getirdik

  Devamı

  Hepatit Nedir, Belirtileri Nelerdir?

  Dünya'da her yıl milyonlarca kişiyi etkileyen Hepatit hastalığı, koruma önlemlerinin alınmaması durumunda kolaylıkla bulaşabiliyor. 

  Devamı
 • 444 24 00
  7/24 SİGORTA DESTEK HATTI