Hastalık Anında Yapmanız Gerekenler Nelerdir - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Hastalık Anında Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Bir hastalık sonucunda doktora gitmenizin ve diğer sağlık harcamalarını yapmanızın gerektiği durumlarda eğer anlaşmalı kuruluşa giderseniz sadece belirlenmiş olan katılım payını ödeyip çıkarsınız. Ancak anlaşmasız bir kuruma giderseniz yapmış olduğunuz tüm sağlık harcamalarınızın belgelerini (doktor reçetesi, tahlil, röntgen, v.b), sigorta şirketinizin istediği doktor tarafından doldurulmuş özel bir form ile birlikte sigorta şirketine göndermeniz gerekir. Sigorta şirketi gönderdiğiniz evrakları inceleyerek ödenmesini uygun bulursa katılım payınız düşülerek masraflarınız daha önceden belirttiğiniz hesap numaranıza yatırılır. Bu nedenle anlaşmasız kurumlardan hizmet almadan önce rahatsızlığınızın poliçe kapsamına dahil olup olmadığını önceden öğrenebilmek için sigorta şirketinden ön provizyon alınmasını mutlaka isteyiniz.

 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

 


Benzer İçerikler

Özel Sağlık Sigortası Şirketini Değiştirmek İsteyenler için 5 İpucu

Belli bir prim karşılığında alınan özel sağlık sigortanızın sağladığı avantajları değerlendirerek, sigorta şirketinizde değişikliğe gidebilirsiniz.

Devamını Oku

Sigortam.net’ten Alabileceğiniz Anadolu Sigorta Ürünleri

 Anadolu Sigorta hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi, Maksimum Hizmet Sigortacılığı anlayışı, yurt genelinde yaygın acenteleri, teknoloji kullanımı, sigorta hizmetlerindeki öncülüğü ve sürekli ürün geliştirme kabiliyetiyle farklılığını ortaya koymaktadır. 

Devamını Oku

Özel Sigorta Poliçeniz Kapsamında Yaptırabileceğiniz Rutin Kontrolleriniz

Sigortam.net'ten özel sağlık sigortası satın alın, bazı rutin doktor kontrollerinizin masrafları sigorta poliçesinin kapsamında olsun, bütçeniz korunsun. 

Devamını Oku