Hastane Randevu Alma Uygulaması Cepte | Sağlık Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Hastane Randevu Alma Uygulaması

Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Alma mobil uygulamasını duyurdu. Ücretsiz olan uygulama ile cep telefonu ve tabletler üzerinden online hastane randevu işlemleri gerçekleştirilebilecek.
 
2009 yılında başlatılan hastane randevu çalışmaları 2011 yılında sonuçlandırıldı. Vatandaşlar 2011 yılından bu yana ALO 182 telefon hattı veya hastanerandevu.gov.tr internet sitesi üzerinden hastane randevu işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Bu yıl itibarıyle bu seçeneklere mobil uygulama da dahil oldu. Artık vatandaşlar cep telefonu veya tablet bilgisayarlarına online hastane randevu uygulamasını yükleyerek hastane randevularını kolayca alabilecekler.
 

Hastane Randevusu Alırken Dikkat Edilecekler

 
-Telefonla aramalarda kendiniz ve yakınlarınız için arama başına toplamda en fazla 4 randevu alabilirsiniz. 
-Kendiniz için bir gün içinde alabileceğiniz randevu sayısı en fazla 2’dir.
-En erken 1 gün sonrasına randevu alabilirsiniz.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

 

-Aynı poliklinikten kendiniz için 2 randevu alamazsınız. Alacağınız randevular farklı polikliniklere ait olmalıdır.

 

-Randevunuzu iptal etmek için randevu saatinden 30 dakika öncesine akdar vaktiniz var. Randevunuzu iptal edip yerine başka bir poliklinik veya hastaneden randevu alabilirsiniz. Hastaneye gidemeyeceğiniz durumda randevunuzu iptal etmeyi unutmayın. 
 
Özel sağlık sigortası ile tüm kamu hastaneleri, anlaşmalı özel hastaneler ve sağlık merkezlerinden sağlık hizmeti alabilirsiniz. Kendinizi ve ailenizi sağlık güvencesi altına almak için özel sağlık sigortası yaptırın. Sigortam.net internet sitesi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden sigorta sorgulama yaparak en ucuz sağlık sigortası fiyatlarına ulaşın, anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen teklifler arasından bütçenize en uygun sağlık sigortasını seçin.

Benzer İçerikler

Tiroid Problemi Olanlar Dikkat! Sonbahar Geldi

Sonbahar mevsiminin gelmesiyle beraber, sağlık problemleri de artış göstermeye başladı. Sonbaharda en önemli risk grubu içerisinde yer alan tiroid hastalarının ise daha dikkatli olmaları gerekiyor.

Devamını Oku

Sağlık Sigortası Sorgulama ile En Uygun Sigorta Nasıl Bulunur?

Sağlık sigortası sorgulama, internet üzerinden yapılabilmektedir. Bu sayede yorulmadan ve çok zaman kaybetmeden, ihtiyacınız olan sağlık sigortasına kavuşabilirsiniz.

Devamını Oku

KOAH Hastalığı Nedir? KOAH’ın Belirtileri

Milyonlarca kişiyi tehdit eden KOAH hastalığı nedir? İşte KOAH hastalığının tanımı, belirtileri ve tedavi yöntemleri. 

Devamını Oku