444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kalbi Sevgilisi İçin Çarpanlara

07 Şubat 2013
Haberler.com
 

Anadolu sigorta, kalbi sevgili için çarpanlara, Sevgililer Günü'ne özel fırsatlar sunuyor.

Anadolu Sigorta Sevgililer Günü dolayısıyla yeni bir kampanyaya daha imza atıyor ve tüm sevenler için Şubat ayı boyunca sağlık sigortasında cazip olanaklar sunuyor.

Kampanya kapsamında sevgilisine veya eşine, Anadolu Sigorta'nın Paket 1 veya Sağlıkta Fırsat ürünleriyle, bu ürünlerin eko ve check up'lı versiyonlarından herhangi birini hediye edecek yeni sigortalılara yüzde 10 özel indirim fırsatı veriliyor.
 
Kampanya, bireysel sağlık sigortası ürünlerinden yatışlı tedavi giderlerinin tamamını limitsiz olarak karşılayan Paket 1 ve yatışlı tedavi giderleri yüzde 100 ödemeli ve limitsiz olan, ek olarak, 'İleri Tanı Yöntemleri'ne ait giderlerin yüzde 80'ini limitsiz olarak karşılayan Sağlıkta Fırsat'ı kapsıyor. Kampanya ayrıca, aynı ürünlerin check-up teminatlı ve ekonomik (Eko plan) versiyonları için de geçerli olacak.
 
Kampanya 01-28 Şubat 2013 döneminde Anadolu Sigorta'da ilk kez bireysel sağlık sigortası kapsamına alınacak yeni müşteriler için uygulanıyor. Sevgililer Günü Kampanyası Kuzey Kıbrıs'taki sigortalılar için de geçerlidir.
 
Konuyla ilgili açıklama yapan Anadolu Sigorta Genel Müdür Musa Ülken; Sevgililer Günü dolayısıyla kampanya kapsamında bulunan özel sağlık sigortası sahibi olmanın, sigortalılara hastane seçebilme özgürlüğü, hızlı ve kesintisiz hizmet alabilme ile 7/24 sigorta şirketlerinin danışmanlık hizmetinden faydalanabilme gibi pek çok avantaj sunduğunun altını çizdi. "Özel sağlık sigortası lüks değil bir ihtiyaçtır" diyen Musa Ülken sözlerini şöyle sürdürdü:
 
"Günümüzde sigorta şirketleri her bireyin bütçesine uygun farklı alternatifler sunmakta ve özel sağlık sigortası prim tutarı buna göre her keseye uygun şekilde belirlenmektedir. Anadolu Sigorta olarak sigortalılarımızı özel sağlık sigortası sistemine erken yaşta ve sağlıklı iken katılmayı öneriyoruz. Özel sağlık sigortasının, devletin sağladığı sosyal güvenlik sisteminden en büyük farkı kişilerin sağlık sigortası yaptırmadan önceki hastalıklarıyla ilgili giderleri karşılamamasıdır. Birçok kişi sağlığını, bir problemle karşılaştıktan sonra düşünmeye başlıyor. Oysaki doğrusu henüz sağlıklı iken geleceğe bir yatırım olarak sağlık sigortası güvencesine kavuşmaktır. Sevgililer Günü dolayısıyla hayata geçirdiğimiz bu kampanyayla herkesi sağlıklı iken sigortalı olmaya çağırıyoruz."

Okumaya Devam Edin

Mehmet Metin Oğuz: Önce Şartların Belirlenmesi Gerekiyor

02 Haziran 2010 Çarşamba
Oğuz: ‘Tamamlayıcı sigorta şu şartlarla uygulanabilir’ şeklinde bir sonuç çıkmadan tamamlayıcı sağlık sigortasının ayrıntıları hakkında konuşmak anlamsız.

Altın Yerine `Hoş geldin Bebek' Takılır mı?

30 Mayıs 2010 Pazar
Hoş geldin Bebek’ özel bir sağlık sigortası paketi. Benzerlerinden farkı, bebeği, daha doğduğu ilk günden itibaren güvenceye alması. 

Işık Sigorta Genel Müdürü Recep Koçak: Yok Ederek Var Olmayı Önlemek Sektörün Elinde

17 Mayıs 2010 Pazartesi
Işık Sigorta Genel Müdürü Recep Koçak, satışı kolay olan kasko ve trafik sigortalarında teknik kar edilmemesi için bir sebep olmadığını düşünüyor.