Kolay Özel Sağlık Sigortası | Özel Sağlık Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kolay Özel Sağlık Sigortası

Sigorta sahibi olmak için yapılan uzun görüşmeler, zaman alan prosedürler tarih; kolay sigorta yaptırmak gerçek oldu. Peki nasıl?

Sigorta sektöründe bir ilk gerçekleştiren Sigortam.net ile insanlar özel sağlık sigortası yaptırmak için çok uğraşmıyor, kolay sigorta yaptırmış olmanın keyfini yaşıyor.

Kolay özel sağlık sigortası sahibi olabilmek için artık çok düşünmenize gerek yok. Sigortam.net, özel sağlık sigortasına hem hızla hem avantajlı fiyatlarla sahip olma fırsatını size sunuyor.

 

 
 

 

Sigortam.net ile Kolay Sigorta Sahibi Nasıl Olunur?
 

 Sigortam.net ile dilediğiniz sigorta çeşidine az bilgi ile bile olsa ulaşır, en uygun ve kolay trafik sigortasına, sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 Sigortam.net sigorta hizmetlerine kolayca ulaşmanız için birçok iletişim mecrasını kullanır. Dilerseniz Sigortam.net web veya Sigortam.net mobil sitemizden, dilerseniz sigorta uzmanlarımızın 7/24 destek olduğu 444 24 00 numaralı destek hattımızdan ulaşırsınız.

 Özel sağlık sigortası fiyatları ve teklifleri için 3 dakikanızı alacak formu doldurabilir, özel sağlık sigortasına ilişkin teminatları öğrenebilirsiniz. 

 Sigorta şirketlerinin farklı fiyat politikaları hakkında bilgi sahibi olabilir, %45 fiyat avantajımızdan yararlanabilirsiniz.

 Sağlık sigortaları konusunda uzman danışmanlarımızdan farklı sigorta şirketlerinin, birbirinden farklı kapsamdaki sigorta ürünleri hakkında bilgi alırsınız.

 Danışmanlar ihtiyacınız en uygun teminatlarla size özel sağlık sigortası poliçesi hazırlanması ve uygun ödeme koşulları konusunda size yardımcı olur. 

 Poliçenize ücretsiz kargo ile sahip olabilir, poliçe vade hatırlatma formumuzu  doldurursanız günü dolmuş veya yenilenmesi gereken sigortanızı size hatırlatırız ve bu konuyu düşünmekten sizi kurtarırız.

Bu adımları takip ederek siz de artık kolay sigorta sahibi olabilirsiniz. Sigortam.net’ten alabileceğiniz kolay sigorta ürünleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın;
 

Kolay Kasko Sigortası

 

 

 


 
Kolay Trafik Sigortası

 

 

 

 

 


Benzer İçerikler

Özel Sağlık Sigortasında Dikkat Edilmesi Gereken 10 Nokta

Uygun primlerle alınabilen özel sağlık sigortası tüketicilere; dilediği hastanede tedavi imkanı, kaliteli hizmet avantajı ve birçok kolaylık sunuyor.

Devamını Oku

Sağlık Sigortası Teminatları Nelerdir?

Sağlık sigortası teminatları yatarak tedavi ve ayakta tedavi olmak üzere ikiye ayrılır. Yatarak tedavi ameliyat, yoğun bakım, doğum gibi durumları; ayakta tedavi ise hekim muayenesi, fizik tedavi, ilaç gibi giderleri kapsar. Seçeceğiniz teminat ve limitlere göre primleriniz belirlenir.

Devamını Oku

Doğuştan Gelen Hastalıklar Nelerdir?

Genlerle anne ve babadan çocuğa geçen özelliklere kalıtsal özellikler denir. Kalıtsal hastalıklar ya da bozukluklar kusurlu genlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasından kaynaklanır. 

Devamını Oku
36.801 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X