Kolay Özel Sağlık Sigortası | Özel Sağlık Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kolay Özel Sağlık Sigortası

Sigorta sahibi olmak için yapılan uzun görüşmeler, zaman alan prosedürler tarih; kolay sigorta yaptırmak gerçek oldu. Peki nasıl?

Sigorta sektöründe bir ilk gerçekleştiren Sigortam.net ile insanlar özel sağlık sigortası yaptırmak için çok uğraşmıyor, kolay sigorta yaptırmış olmanın keyfini yaşıyor.

Kolay özel sağlık sigortası sahibi olabilmek için artık çok düşünmenize gerek yok. Sigortam.net, özel sağlık sigortasına hem hızla hem avantajlı fiyatlarla sahip olma fırsatını size sunuyor.

 

 

 

 

Sigortam.net ile Kolay Sigorta Sahibi Nasıl Olunur?
 

 Sigortam.net ile dilediğiniz sigorta çeşidine az bilgi ile bile olsa ulaşır, en uygun ve kolay trafik sigortasına, sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 Sigortam.net sigorta hizmetlerine kolayca ulaşmanız için birçok iletişim mecrasını kullanır. Dilerseniz Sigortam.net web veya Sigortam.net mobil sitemizden, dilerseniz sigorta uzmanlarımızın 7/24 destek olduğu 444 24 00 numaralı destek hattımızdan ulaşırsınız.

 Özel sağlık sigortası fiyatları ve teklifleri için 3 dakikanızı alacak formu doldurabilir, özel sağlık sigortasına ilişkin teminatları öğrenebilirsiniz. 

 Sigorta şirketlerinin farklı fiyat politikaları hakkında bilgi sahibi olabilir, %45 fiyat avantajımızdan yararlanabilirsiniz.

 Sağlık sigortaları konusunda uzman danışmanlarımızdan farklı sigorta şirketlerinin, birbirinden farklı kapsamdaki sigorta ürünleri hakkında bilgi alırsınız.

 Danışmanlar ihtiyacınız en uygun teminatlarla size özel sağlık sigortası poliçesi hazırlanması ve uygun ödeme koşulları konusunda size yardımcı olur. 

 Poliçenize ücretsiz kargo ile sahip olabilir, poliçe vade hatırlatma formumuzu  doldurursanız günü dolmuş veya yenilenmesi gereken sigortanızı size hatırlatırız ve bu konuyu düşünmekten sizi kurtarırız.

Bu adımları takip ederek siz de artık kolay sigorta sahibi olabilirsiniz. Sigortam.net’ten alabileceğiniz kolay sigorta ürünleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın;
 

Kolay Kasko Sigortası

 

 

 

 
Kolay Trafik Sigortası

 

 

 

 

 


Benzer İçerikler

Sigorta Şirketleri Nasıl Çalışır?

Sigortanın çalışma mantığı, ortak risk altında olan kişilerin, maddi güçlerini birleştirip, yardımlaşmasıdır. İşte sigorta şirketleri bu benzer riskleri taşıyan kişileri bulur ve hasar gerçekleştiğinde, giderilmesini sağlarlar.

Devamını Oku

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı ile İlgili Merak Edilenler

Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı ile ilgili tüm bilgileri öğrenin, sigortanızı yaptırırken planlarınızın dışında herhangi bir sürprizle karşılaşmayın.

Devamını Oku

Ömür Boyu Yenileme Garantisinden Kimler Yararlanabilir?

Sigortam.net'ten vakit kaybetmeden en uygun fiyatlarla özel sağlık sigortanızı yaptırın hastalık risklerinde güvencede olun.

Devamını Oku