444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Mapfre Genel Sigorta’dan Örnek Proje

28 Ekim 2015

Kasko, trafik ve özel sağlık sigortası başta olmak üzere pek çok sigorta alanında hizmet vermekte olan Mapfre Genel Sigorta sosyal sorumluluk projeleriyle örnek oluyor.

Mapfre Genel Sigorta, Mapfre Vakfı aracılığıya gerçekleştirdiği projelerden biri olan Sağlıklı Yaşam Projesini İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de desteğiyle İstanbul geneline yayıyor. 2014 yılından bu yana devam eden projelerle binlerce çocuğa ulaşarak sağlıklı yaşam için yapılması gerekenler çocuk oyunu ve ‘Kazağın mı Küçüldü’ isimli etkinlik kitabıyla anlatılıyor, hem de çağımızın önemli sorunlarından obeziteyle mücadele konusunda bilgilendirmeler yapılıyor.

Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata 3 dakikada ulaşın!

39 İlçede 125 Farklı Okula Ulaşacaklar

Mapfre Genel Sigorta obeziteyle mücadele projesi kapsamında geçen sene 9 ilçeyle başlayan bilinçlendirme etkinliklerini İstanbul’un 39 ilçesine yayıyor. 39 ilçeden 125 okulda 8 bin çocuğa ulaşılacak olan örnek proje kapsamında erken yaşlarda çocuklara sağlıklı yaşam bilincini yerleştirmek, obezitenin önüne geçebilmek, obezite hastalığının görülme sıklığını azaltabilmek hedefleniyor. 

Mapfre Genel Sigorta Sigortam.net Avantajlarıyla

Siz de Mapfre Genel Sigorta’dan sigorta almak istiyorsanız, sigorta ürünlerinde avantaj elde edebilmenizi sağlayacak, en doğru teminatları en uygun fiyatlarla, online sigorta sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 Sigorta Destek Hattı'nı arayarak ulaşabilirsiniz. 


Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.