Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Mapfre Genel Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Mapfre Genel Sigorta  sigorta sektöründe bir ilke imza atarak, SGK’lılara özel tamamlayıcı sağlık sigortası ürününü satışa sundu.
 
Sağlık sigortası alanında bir ilk olan “Mapfre Genel Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası”, 28 Haziran 2012 tarihinde Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yayınlanan tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili düzenlemelerden sonra geliştirilmiştir.
 
Bu ürün ile SGK’lıların kurum kapsamı dahilinde karşılanan tedavi masraflarının artan kısmını oluşturan sağlık hizmetlerini de alınabilmesini sağlayacaktır. 
SSK'lılar "Tamamlayıcı Sağlık Sigortası" ile siz de özel sağlık hizmetlerinden faydalanın.
 
7 Kasım 2012 tarihinden itibaren Sigortam.net’ten tamamlayıcı sağlık sigortası başvurusunda bulunarak, sizde uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile “Mapfre Genel Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” sahibi olabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Sık Sorulan Sorular

 

Sağlık sigortası uzmanlarımız tamamlayıcı sağlık sigortası ile sık sorulan soruları sizin için cevapladı.


Benzer İçerikler

Sağlıklı Bir Kış İçin Şimdiden Hazırlanın

Kışı sağlıklı bir şekilde geçirmek içinse henüz geç değil. Mevsim geçişlerinden etkilenmemek ve sağlıklı bir kış geçirmek için kendinizi şimdiden hazırlayın. 

Devamını Oku

Kanserden Korunma Yolları

Ülkemizde kanser görülme sıklığı ve kansere bağlı ölüm oranları gün geçtikçe artıyor. Bazı önlemler alarak bu hastalıktan korunmak mümkün.

Devamını Oku

Kanserde Beslenmenin Önemi!

Kanser hastalığında beslenme büyük önem taşıyor. Kaçınmanız gereken besinlerin tüketimine dikkat ederseniz hastalığı en aza indirebilirsiniz.

Devamını Oku