Meme Kanseri Belirtileri | Sağlık Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Meme Kanseri Belirtileri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle her yıl birçok ülkede etkinlikler düzenleniyor.

Kadınlar Günü vesilesiyle, kadınlarda en sık rastlanan kanser çeşidi olan meme kanseri hastalığına dikkat çekiliyor. Meme kanseri, meme dokusundaki hücrelerden gelişen kanserlerdir. Meme dokusunun herhangi bir yerinden kaynaklanabilir. Meme kanserinden korunmak yaşınız kaç olursa olsun mutlaka düzenli doktor kontrolü yaptırın.

Kanser ile ilgili bütün sorularınızın cevabı için "Kanser Rehberi" yazımızı mutlaka okuyun.

Meme kanseri belirtileri konusuna çok dikkat edilmelidir. Uzmanlar kanserde erken teşhis ile %100 başarıya ulaşılabileceğinin altını çiziyor. “Erken Teşhis: Kanserde Hayat Kurtarır” yazımızı okuyarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Günümüzde birçok kadın elle kontrol yöntemiyle memesinde herhangi bir sorun olup olmadığını anlayabiliyor. Ancak bazı kişilerde belirtiler olmuyor bu nedenle mutlaka mamografi yaptırılması gerekiyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Aşağıda sıraladığımız belirtilerden herhangi birini fark etmeniz durumunda mutlaka uzman bir hekime danışın.

 • Memede veya koltuk altında ele gelen sertlik veya şişlik,
   
 • Memebaşından gelen kanlı veya şeffaf akıntı,
   
 • Memebaşında çökme veya şekil bozukluğu,
   
 • Meme başı derisinde kabarıklar ya da soyulmalar,
   
 • Meme cildinde kızarıklık ya da yaralar,
   
 • Meme cildinde şişlik ya da içe doğru çekinti,
   
 • Memede büyüme, şekil bozukluğu ya da renk değişikliği.

Sigortam.net üzerinden zaman kaybetmeden özel sağlık sigortası yaptırın, hayatınızı riske atmayın. Sigorta şirketlerinin sunduğu en uygun sağlık sigortası fiyatlarına kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımızdan detaylı bilgi alın.


Benzer İçerikler

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türkiye’nin en önemli sigorta şirketlerinden Allianz Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerine Sigortam.net’ten kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Özel sağlık sigortası avantajlarından yararlanmak isteyen ancak bütçesinin sarsılmasını istemeyen SGK’lıların son dönemde büyük bir ilgi gösterdiği tamamlayıcı sağlık sigortası, avantajları ve özel sağlık sigortasına nazaran daha uygun fiyatıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor. Allianz Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ile siz de hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alabilirsiniz. Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Başvuru Şartları Allianz Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ürününden Türkiye Cumhuriyeti […]

Devamını Oku

Anadolu Sigorta’nın Yaş ve Cinsiyet Gruplarına Göre Yaptığı Araştırmanın Sonuçları Ne Oldu?

Anadolu Sigorta’nın yaş ve cinsiyeti dikkate aldığı araştırmada, 25-35 yaş arası erkekler sağlık sigortası konusunda diğer gruplardan daha bilinçli davrandığı görüldü.

Devamını Oku

Aşırı Sıcaklardan Nasıl Korunabiliriz?

Ülkemizde her yıl aşırı sıcakların neden olduğu rahatsızlıklar sonucu bir çok kişi yaşamını yitiriyor. Diğer taraftan sıcaklar çocukları ve hamileleri de olumsuz etkiliyor.

 

Devamını Oku