Ne Zaman Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?| Sigortam.ne
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ne Zaman Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

Özel sağlık sigortası, doğumdan itibaren yapılabilmektedir. Kişisel olarak yapılabilmesinin yanı sıra tüm aile fertlerini kapsayacak bir şekilde istenilen bir zamanda da yaptırılabilir. 
 
Özel sağlık sigortası yaptırmak için herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur. İhtiyaç duyduğunuzu düşündüğünüz anda sigortanızı gecikmeden yaptırabilirsiniz. Herhangi bir hastalık geçirmeden önce yaptıracağınız sağlık sigortası hem bütçenizi daha az zorlayacak hem de herhangi bir hastalık geçirme durumunuzda bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL


Sağlığınızda veya ailevi durumunuzda değişiklikler olduğu takdirde arzu ettiğiniz zamanda sigortanızın kapsamını değiştirebilir, ek teminatlar ekletebilirsiniz. Örneğin hamilelik, doğum ve doğum sonrası için poliçenizin içeriğine ilgili teminatları ekletmeniz mümkündür. 
 
Özellikle kadınların bebek sahibi olmaya karar vermeden önce özel sağlık sigortası yaptırmaları, muayene ve doğum ile ilgili masrafları için özel sağlık sigortasından yararlanmalarını sağlayacaktır. 
 
 
Sağlık sigortası, derin uzmanlık isteyen bir sigorta türüdür. Sağlık tetkiklerinizin yapılması, ileride başınıza gelebilecek hastalıklar ve riskler uzman sigortacılar tarafından ele alınmalı, siz ve aileniz için en doğru teminatlar ve poliçe bedeli belirlenmelidir. 
 
Sağlık sigortası yaptırmak ve sağlık hizmetlerinden kaliteli şekilde yararlanmak için güvendiğiniz bir sigorta şirketinden tereddüt etmeden özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Sağlık durumunuz bugün yerindeyken ileride kaza ya da hastalık sonucu bozulabileceğini aklınızdan çıkarmamalı ve mümkün olan en kısa zamanda özel sağlık sigortanızı yaptırmalısınız.
 
Sağlık sigortası konusunda bilgi almak için Sigortam.net’in konusunda uzman Sigorta Danışmanlarından 7/24 destek alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Sağlık Sigortanızı Nasıl Seçmelisiniz?

Kişisel özellikler, beklentiler ve genel sağlık durumu teminat seçiminde çok önemli olduğundan sağlık sigortanızı seçerken bunları dikkate almalısınız.

Devamını Oku

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

Sağlık sigortası, sizin ve ailenizin bir yıl boyunca karşılaşabileceği hastalık ya da kazalarda doktor, ilaç ve buna bağlı tedavi giderlerinizi bütçenizi zorlamadan karşılayabilmenizi sağlar.
 

Devamını Oku

Doğum Sigortası Nedir?

Doğum sigortası, çocuk bekleyen kadınların, hem bebeğin sağlığı hem de kendi sağlıkları için mutlaka özel sağlık sigortası paketlerinde bulundurmaları gereken,çok önemli bir teminattır. İşte doğum sigortasının detayları.

Devamını Oku
47.850 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X