Ömür Boyu Yenileme Garantisinden Kimler Yararlanabilir? | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ömür Boyu Yenileme Garantisinden Kimler Yararlanabilir?

Özel sağlık sigortası sizi ve sevdiklerinizi hastalık riskine karşı güvence altına alır. Hastalık anında maddi olarak rahat olmanızı sağlayan bu sigortayı zaman kaybetmeden yaptırmanız bu noktada önemlidir.

18-65 yaş sınırı arasında olan herkes ‘Ömür boyu yenileme garantisi’ kapsamında sigorta satın alabilir.

Ömür boyu yenileme garantisi poliçesini imzalayan biri, bu poliçede yazan tüm teminatları ve şartları kabul etmiş olur. Bu poliçe hiçbir değişiklik yapılmadan her sene yenilenir ve ömür boyu sürer.

Eskiden sigorta şirketleri primlerde artırım uyguluyorlardı. Sigortalıların bu durumdan rahatsız olmaları Hazine Müsteşarlığı'nı yeni yönetmelik hazırlamaya yöneltti.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Yeni yönetmeliğe göre sigorta şirketleri ömür boyu yenileme garantisi kapsamında bir sigorta ürünü sunduğunda bu poliçede herhangi bir değişiklik yapamayacak. Değişiklik yapmak isterse de poliçeyi bu kapsamda sunamayacak.

Bu uygulamadan 23 Nisan 2014 tarihinden itibaren sigorta yaptıranlar yararlanabilecek. Vakit kaybetmeden Sigortam.net’ten özel sağlık sigortanızı yaptırın, karlı çıkın.

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak en uygun özel sağlık sigortası fiyatlarına kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da sigortanızı kolayca yaptırın. Sigorta uzmanlarımız 7/24 size yardımcı olsunlar.


Benzer İçerikler

Özel Sağlık Sigortası Ne Zaman Başlar?

Özel sağlık sigortasını bir an önce yaptırmak büyük önem taşır. En uygun fiyatlarla sağlık sigortanızı Sigortam.net'ten kolayca satın alın, korunun.

Devamını Oku

Çocuğuma Özel Sağlık Sigortası Yaptırabilir miyim?

Özel sağlık sigortası poliçeniz dahil ettireceğiniz çocuk sağlık sigortası ile hem çocuğunuzun sağlığını hem bütçenizi güvenceye alın!

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortası Yenilemeleri

Sigorta şirketleri, özel sağlık sigortasında yenilenme yapılması durumunda bağlı olarak aile, il ve ödeme şekli indirimi yapabiliyor.

Devamını Oku