Özel Sağlık Sigortası ile Sağlık Harcamalarınızı Kontrol Altına Alın

Aniden gelişen bir kaza ya da hastalık yaşamanız durumunda, sağlık giderlerinizle ilgili kaygı yaşamamak ve işlemlerinizi en iyi hastanelerde, beklemeden yapmak için özel sağlık sigortası edinmelisiniz.

Sağlık sigortası, günlük hayatta hepimizin başına gelme olasılığı çok yüksek olan sağlık problemleri için zorluk yaşamadan işlerimizi halletme fırsatı verir. Sağlık sigortası poliçesi olan bir hasta, tedavi süreci için uzun kuyruklarda beklemez, istediği doktoru kendisi seçer. Ayrıca sigortasız olması halinde bir seferde karşılayamayacağı, bütçesini çok aşabilecek işlemleri yıl boyunca yaptığı küçük ödemeler sayesinde karşılama imkanına sahip olur.

Özel sağlık sigortası poliçelerini sağlıklı ve genç yaşlarda almak iki yönden faydalıdır:

– Sağlıklı bir dönemde aldığınız poliçenin teminatları yüksek olsa bile, yaş ve sağlık durumunuzdan dolayı nispeten küçük ödemelerle sahip olmanızı sağlar. Ayrıca yenilemelerde şirketlere ve planlara göre değişen indirimler elde edersiniz. Örnek olarak doğumdan önce almış olduğunuz bir sağlık poliçesi belli bir süre sonra, ömür boyu yenileme garantisi olarak size geri döner. Ömür boyu yenileme garantisine hak kazandıktan sonra ortaya çıkacak rahatsızlıklarınızdan dolayı sigorta şirketi, yeni poliçeye istisna ya da ek prim uygulamaz. Ancak ürüne ait poliçe özel şartlarında ve primlerinde değişiklikler yapılabilmektedir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

– Özel sağlık sigortaları satın aldığınız ürüne bağlı olarak, yurt içi ve dışında da teşhis, ayakta tedavi veya yatarak tedavi masraflarınızı karşılar. Herkesin kendine özel olarak hazırlanan özel sağlık sigortasında sağlık giderleriniz, genel ve özel şartlar dahilinde ve poliçede belirtilen sağlık sigortası teminatları ve limitleri doğrultusunda karşılanır.

Ayakta tedavi teminatları için tıklayın.

Yatarak tedavi teminatları için tıklayın.

Yani sağlık poliçesi ile, bütçenizi hiç zorlamadan, uzman doktorlardan ve en modern kurumlardan hizmet alma ayrıcalığına erişirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası Vergi İndirimi

Ücretli çalışanlar ya da yıllık beyanname veren mükellefler, 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu’nun 63/3 ve 89/1 maddelerine göre, sağlık sigortaları için ödedikleri primleri vergi matrahlarından indirebilirler. Özel sağlık sigortası vergi indirimi ile sigortalının maaşından daha az vergi kesintisi olacağından her ay maaşı, azalan kesinti kadar artmaktadır. Bir başka deyişle sigortalı, sigortaya ödediği primin bir kısmını bu teşvik nedeniyle geri almakta ve sonuçta sigorta poliçesine daha az para ödemiş olmaktadır.

Vergi indirimiyle ilgili işveren ve çalışan açısından avantajları görmek için tıklayın.

Küçük bir bütçe ile sağlık kaygılarından uzak bir hayat yaşamak mümkün. Sağlık sigortanızı yaptırmayı ve yenileme zamanı gelen sağlık poliçelerinizi güncellemeyi ihmal etmeyin.

İhtiyacınıza en uygun teminatları içeren size özel en uygun özel sağlık sigortası için Sigortam.net internet adresinden ve 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından bize 7/24 ulaşın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL