Özel Sağlık Sigortası Fiyatları Ne Kadar?

Özel sağlık sigortası, sigorta yaptıran kişiyi sağlık masraflarına karşı güvence altına alır.

Genel sağlık sigortanız olabilir ama bu sigorta ile sadece acil bölümlerin dışında hafta içleri ve devlet hastanelerinden faydalanabilirsiniz.

Özel sağlık sigortasında ise ister hafta içi ister hafta sonu özel tüm hastanelerden yararlanabilirsiniz. Özel sağlık sigortasının amacı size daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek ve maddi olarak yanınızda olmaktır.

Özel sağlık sigortası fiyatları birçok kritere göre değişmektedir. Bu kriterler aşağıdaki gibidir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL
 • Kişisel bilgiler; sigorta yapılacak kişinin yaşı, cinsiyeti, medeni durumu gibi özelliklerine göre sigorta şirketleri sigorta fiyatlarını belirler.
   
 • Sağlık durumu; sigorta yapılan kişinin o andaki sağlık durumu poliçe teminatlarını fiyatlarını etkiler.
   
 • Daha önceki hastalıklar; sigorta yaptıran kişinin daha önce hastalık geçirip geçirmediği sigorta fiyatlarını etkiler. Hangi hastalıkların geçirildiği, hastalık boyutunun ne derecede olduğu sigorta fiyatlarını yükselten sebepler arasındadır.
   
 • Ailenin hastalık geçmişi; sigorta yapılacak kişinin ailesinde kalıtsal hastalık olup olmadığı önemlidir. Bu hastalıkların sigortalıda da çıkabilme riski olduğunda olduğundan sigorta fiyatları da yükselecektir.
   
 • Özel sağlık sigortası yapılırken seçilen teminatlar da sigorta fiyatlarında değişkenlik yaratır.
   

Özel Sağlık Sigortasının Faydaları
 

 • Olası bir hastalık durumunda yapılan tedavi ücretlerinin büyük bir kısmını sigorta öder. Siz de hastalığınıza üzülürken bir de maddi açıdan sıkıntıya girmemiş olursunuz.
   
 • Sadece hastalık değil acil rahatsızlıklarda da ayakta ve yatarak yapılan tedavilerin büyük bir kısmı da sigorta tarafından karşılanır.
   
 • Olası büyük risklerde bütçenizi aşan masraflardan sigorta sayesinde kurtulursunuz.
   
 • İstediğiniz sağlık kuruluşunu ve doktoru seçebilirsiniz. En kaliteli hizmetleri alırsınız.
   
 • Satın aldığınız teminatlara bağlı olarak yurt dışında karşılaştığınız kaza ya da hastalık durumunda da güvence altında olursunuz.

Sağlığınız hayattaki en önemli şeylerden biridir. Sağlığınız yerinde olmazsa hayatın tadını çıkarmanız da zor olur. Zaman kaybetmeden sağlık sigortası yaptırın risk anında rahat olun. Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yapın en uygun özel sağlık sigortası fiyatlarına kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın 7/24 sigorta yaptırın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL