Özel Sağlık Sigortası Nasıl Seçilmeli?

Sağlığınız hayattaki en önemli şeydir. Sağlığınız hayatınızın akışına yön verir. Sosyal, iş, aile hayatınızı derinden etkiler. Bu nedenle sağlığınızı korumak için elinizden geleni yaparsınız. Her ne kadar dikkatli olsanız, sağlığınızı korumaya çalışsanız da beklenmedik anlarda risklerle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda sigortanız yoksa sağlık masraflarınızı cebinizden ödemek zorunda kalırsınız.

Sadece risk durumunda değil, hastalık tedavilerinde, ilaç alımında vs. özel sağlık sigortasının önemi büyüktür. Çünkü size konforlu bir hizmet sunarken sağlık masraflarınızı da teminat altına alır. Doktor ve sağlık kuruluşunu özgürce seçmenize imkan tanır.

Özel sağlık sigortası seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Öncelikle birçok sigorta şirketinin sağlık sigortası paketlerini incelemeli, aralarında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yapmalı ve sonrasında satın almalısınız.

Sağlık sigortanızı seçerken kapsadığı riskleri ayrıntılı şekilde okumak gerekir. Mevcut sağlık durumunuzu ya da ailenizde kalıtsal bir hastalık varsa bu durumu göz önünde bulundurarak gereken teminatları seçmelisiniz. İhtiyacınızı karşılamayacak teminatların poliçenizde yer alması risk durumunda sizi korumayacağı gibi fazladan da para ödemenize neden olur.

Özel sağlık sigortasında satın aldığınız teminatlar prim fiyatlarını belirler. Primler gözünüzü korkutmasın yaptığınız küçük miktarlarda ödeme büyük masrafların cebinizden çıkmasını önleyecektir. Ayrıca gerekli noktalara dikkat ederek poliçenizi daha uygun hale getirebilirsiniz. Bunun için “Özel Sağlık Sigortası Alırken Gözden Kaçmaması Gereken 5 Detay" yazımızı incelemenizi öneririz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Özel Sağlık Sigortanızı Sigortam.net Üzerinden Seçmenizin Faydaları
 

 • Sigortam.netsigorta sorgulama işlemi sayesinde tek bir formu doldurarak en iyi sigorta şirketlerinin özel sağlık sigortası tekliflerine ulaşmanızı sağlar. Türkiye’nin en büyük ve en iyi özel sağlık sigortası şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net, hızlı ve kolay bir şekilde sigorta sahibi olmanızı sağlamanın yanı sıra cebinizi de korur.
   
 • Online karşılaştırma platformu sayesinde teklifler arasında kolayca limit, teminat ve fiyat karşılaştırma yapmanızı sağlar.
   
 • Karşılaştırma sayesinde fiyat avantajından faydalanırsınız. En uygun özel sağlık sigortası fiyatları ile sigortanızı satın alırsınız. 
   
 • Sigortada “En İyi Fiyat Garantisi”nden yararlanırsınız. Ayrıntılı bilgi için yazımızı inceleyin.
   
 • Zaman kaybetmeden özel sağlık sigortanızı yaptırın, risklere karşı güvencede olun. Sigortam.net’ten online teklif almak isterseniz sigorta sorgulama yapmanız, telefonda sigorta satın almak isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı aramanız yeterlidir.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL