Özel Sağlık Sigortası Ne Kadar?

Özel sağlık sigortası, karşınıza çıkabilecek sağlık risklerini teminat altına alır. Hayatta her zaman risklerin bulunduğunu bilmeli ve önlem alınmalıdır. Siz kendinizi korumak için bazı tedbirler alırsınız. Örneğin hasta olmamak için kalın giyinir, ilaçlarınızı ihmal etmezsiniz. Ama bazen ne kadar dikkat ederseniz edin hastalıkların önüne geçemeyebilirsiniz. Ya da olası bir kaza durumunda yaralanabilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda maddi bir güvencenizin olması büyük önem taşır.

Özel sağlık sigortası yaptırarak, sağlık masraflarınızın ödenmesi, kaza durumunda hastaneye nakil gibi işlemlerden yararlanabilirsiniz. Bu işlemler poliçenizde yer alan limit ve teminatlara bağlı olarak sunulmaktadır. Bu noktada teminatların önemine dikkat çekilmektedir. Sigortanızın masraflarınızın ne kadarını karşılayacağı, hangi riskleri güvence altına alacağı seçtiğiniz teminatlara bağlıdır. Dolayısıyla satın alım sonrası sıkıntı yaşamamak adına poliçenizi bu açıdan detaylıca incelemeli ve satın almanız gerekir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Özel sağlık sigortası fiyatlarını etkileyen bazı sebepler vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Yaşınızın, cinsiyetinizin, medeni durumunuzun da sigorta fiyatları üzerinde etkisi vardır.
   
 • Daha önce geçirdiğiniz hastalıklar varsa bunlar sigorta poliçesinin fiyatını etkiler. Hangi hastalıkları hangi boyutlarda geçirdiğiniz bu noktada önem taşır.
   
 • Ailenizde bulunan hastalıklar, genetik hastalıklar vs. sizde de bulanabileceğinden sigorta fiyatlarını etkiler.
   
 • Sigorta yaptırdığınız andaki sağlık durumunuz, tedavi görüp görmediğiniz de sigorta fiyatlarını etkiler.
   
 • Aldığınız teminatlar da sigorta fiyatlarını etkileyen sebepler arasındadır.

Her ne olursa olsun sağlık sigortası satın almak, ödeyeceğiniz primleri düşünmeden hastalık durumunda once tedavi, ilaç masraflarını sigortanızın büyük oranda karşılayacağına odaklanmalısınız. Küçük prim ödemelerini düşünüp de sigorta yaptırmadığınızda olası risk durumunda daha fazla masraflarınız olacak, manevi olarak yaşadığınız üzüntünün yanında bir de maddi olarak zorluk çekmek durumunda kalacaksınız.

Dolayısıyla zaman kaybetmeden özel sağlık sigortanızı yaptırın, hayattaki en önemli şey olan sağlığınızı herhangi bir riskle karşılaşmadan önce güvence altına alın. En iyi güvence Sigortam.net’te bulunur. Üstelik “En İyi Fiyat Garantisi” ile sigorta sunulur. İster sigorta sorgulama yaparak online isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak sigortanızı yaptırın, risk anında 7/24 güvende olun.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL