Özel Sağlık Sigortası Prim Belirleme | Sağlık Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Özel Sağlık Sigortası Prim Belirleme

Özel sağlık sigortası ile hem kendinizin hem de ailenizin sağlık harcamalarını yıl boyunca güvence altına alabilir, karşılaşacağınız sağlık sorunlarında tek seferde büyük ödemelerden kurtulabilirsiniz. Her bir kişinin sağlık geçmişi ve kişisel bilgileri kendine has olduğundan, sağlık sigortası poliçeleri pek çok faktör göz önüne alınarak hazırlanır. Bu nedenle sağlık sigortası uzmanlık gerektiren bir sigortacılık alanıdır.  
 

Primler Neye Göre Belirleniyor?

 
Sağlık sigortası fiyatları belirlenirken  yaş, cinsiyet, medeni hal, daha önce geçirilmiş hastalıklar ve aileden gelen kalıtımsal hastalıklar dikkate alınmaktadır. Bunların yanı sıra kişinin yaşadığı yer ve sigortanın geçerli olduğu hastane ağı gibi değişkenler de ödenecek toplam prim tutarına etki etmektedir.
 
Sağlık sigortasının içerdiği temel teminat yatarak tedavidir. Sigorta poliçeleri yatarak tedavi gerektiren durumlarda masrafların tamamını karşılamaktadır. Yatarak tedavinin yanı sıra poliçeye ilave edilebilecek ayakta tedavi, yurtdışı teminatı, doğum teminatı gibi ek teminatlar prim tutarlarında belirleyici olmaktadır. 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

 

Sigorta şirketleri farklı durumları ve teminatları içeren paketler hazırlamaktadır. Sağlık durumunuz incelendikten sonra bu paketlerden sizin için en uygunu seçilebilir ve prim ödemeleri daha ekonomik hale gelebilir. Farklı şirketlerin sunduğu paketleri karşılaştırmak için sigorta sorgulama işlemi yapabilir ve bir kaç dakika içinde size ve ailenize en uygun sağlık sigortasına ulaşabilirsiniz.

 

 
Özel sağlık sigortalarında sigorta yaptırmaya ne kadar erken başlanırsa o kadar iyidir. Büyük bir sağlık sorunuyla karşılaşılmaması halinde yıllar içinde özel sağlık sigortası ücretleri daha da ekonomik hale gelecek ve ödenen primlerle sağlanan avantajlar artacaktır. 
 
Kendinizin ve ailenizin sağlık harcamalarını güvence altına almak ve kaliteli sağlık hizmetlerine hemen ulaşmak için sağlık sigortası sorgulama formunu doldurun veya Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler

Özel Sağlık Sigortası Sorgulamasında Gereken Bilgiler

Sigortam.net’in online sağlık sigortası sorgulama formu sayesinde, yorulmadan, acente acente dolaşmadan karşılaştırma yapabilirsiniz. 

Devamını Oku

Grup Sağlık Sigortasında Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Grup sağlık sigortası poliçenizin ömür boyu yenileme teminatı verip vermediği konusunda iş yerinizle görüşmeniz, avantajları değerlendirmenizi sağlayacak.

Devamını Oku

Genel Sağlık Sigortası – GSS

Genel Sağlık Sigortası herhangi bir sosyal güvencesi olmayan vatandaşların ve ailelerinin sağlık hizmetlerinden yararlanmasını sağlar.

Devamını Oku