Özel Sağlık Sigortası Sorgulaması | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Özel Sağlık Sigortası Sorgulamasında Gereken Bilgiler

Doğumdan itibaren yapılan ve geniş bir zaman dilimini içeren  özel sağlık sigortası ile ihtiyaç duyulan sağlık hizmetlerine hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşılabilir. Kişisel olarak yapılabilmesinin yanında tüm aile fertleri de istenildiği takdirde özel sağlık sigortasına dahil edilebilir. 

Özel sağlık sigortası ile;

Özel sağlık sigortası kuruluşlarına ödeyeceğiniz tedavi masraflarını minimum bir ücretle karşılayabilirsiniz.

Dilediğiniz anlaşmalı sağlık kuruluşunun dilediğiniz sağlık uzmanından tedavi görebilirsiniz.

Kaza ya da hastalık geçirmeniz durumunda poliçenizin kapsamına göre masrafları karşılayabilirsiniz. Yurt içinde  veya dünyanın her yerinde sağlık giderlerini zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Özel sağlık sigortası almadan ya da yenilemeden önce yapılacak en önemli şey sigorta sorgulama yaparak kişiye özel ihtiyaçları doğru ve tam olarak tespit etmektir. Özel sağlık sigortası fiyatlarının belirlenmesinde; ayakta-yatarak tedavi teminatları arasında yapılan seçimler, sigortalının hastalık geçmişi, özel sağlık sigortasının kapsamı ve limitleri gibi unsurlar etkileyici olmaktadır.

Belirlenen teminatlar, sigortanın avantajlarının en iyi şekilde değerlendirilmesi açısından önemlidir. Bu yüzden özel sağlık sigortanızın ayakta ve yatarak tedavi teminatlarının kapsamını iyice araştırmalı, ihtiyaçlarınıza en uygununda karar kılmalısınız.

Özel sağlık sigortası sorgulama yaparken verilecek bilgileri öncesinde öğrenmek, sigorta sorgulama sürecinizi kısaltacaktır.

Özel Sağlık Sigortası Sorgulaması Yaparken Verilen Bilgiler

•    Sigortalı yaşı,
•    Sigortalı cinsiyeti,
•    Sigortalı boyu ve kilosu,
•    Alkol kullanıp-kullanmadığı,
•    Geçmişten gelen hastalık geçmişi,
•    İkamet edilen il,
•    Önceden sağlık poliçesinin olup olmadığı

Bütün bu bilgilerin tam olarak doldurulması gerekir. Bu bilgilerde değişiklik olması halinde veya sigortanızın kapsamını değiştirmek istediğinizde sigorta şirketine başvurabilir, dilerseniz ek teminatlar talep edebilirsiniz. Örneğin hamilelik, doğum ve doğum sonrası için poliçenizin içeriğine ilgili teminatları ekletmeniz mümkündür. 

Üstelik artık sağlık harcamalarınızı oldukça düşürecek, bütçenizde tasarruf sağlayacak bu hizmetten yararlanabilmek çok kolay. Nasıl mı? Kurulduğu yıldan bu yana pek sigorta hizmetini ayağınıza getiren Sigortam.net’in online sağlık sigortası sorgulama formu sayesinde, yorulmadan, acente acente dolaşmadan karşılaştırma yapabilir.

Böylece farklı şirketlerin ürünlerinin ve içeriklerinin yanı sıra bu hizmetlerin maliyetleri de karşılaştırmalı olarak görüp, en doğru poliçeye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, sigortanızı 7/24 telefonda satın alın.

  


Benzer İçerikler

Sağlık Sigortası ile Hangi Riskleri Kapsam Altına Alabilirsiniz?

Bu değerli güvenceden en iyi şekilde yararlanmak için dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyaca uygun doğru teminatların seçilmesidir.

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortası İndirimi Neleri Kapsar?

Özel sağlık sigortası indirimi ve oranı sigorta şirketlerine göre değişebilir. Yapılan indirimlerden haberdar olun, poliçenizi en uygun fiyata satın alın.

Devamını Oku

Sigortam.net Allianz Sigorta Ürünleri

Allianz 70’den fazla ülkede hem hayat, sağlık, endüstriyel ve bireysel sigortalar, hem de varlık yönetimi alanlarında faaliyet gösteren büyük bir sigorta şirketidir. 

Devamını Oku