Özel Sağlık Sigortasına Kolayca Sahip Olmanın İpuçları | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Özel Sağlık Sigortasına Kolayca Sahip Olmanın İpuçları

Özel sağlık sigortası yaptırmak istiyorsunuz ancak bütçenize uygun olanını nasıl seçeneğinizi bilmiyor ya da özel sağlık sigortası nasıl olmalı gibi sorularla gelgitler mi yaşıyorsunuz?

Bir özel sağlık sigıortası nasıl olmalı sorusu aslında birçok noktayı içinde barındırıyor. Özel sağlık sigortası belki de sigorta türleri içerisinde en hayati olanı.

Özel sağlık sigortası; sizin ve sevdiklerinizin bir yıl boyunca başına gelebilecek hastalık durumunda acil yardım, doktor ve buna bağlı tedavi giderlerinizi bütçenizi zorlamadan karşılamanıza yardımcı olur.

Bu sayede herhangi bir hastalık durumunda sigorta şirketi poliçe kapsamı ölçüsünde, hastalık durumunda giderlerinizin tamamını ya da büyük kısmını karşılar. Üstelik bugün birçok özel sigorta şirketi bireysel ve kurumsal sağlık sigortası paketleri ile hizmetler vererek kolaylıklar sağlamaktadır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Özel Sağlık Sigortasına Kolayca Sahip Olmak için
 

 • Kaliteli ve güvenli bir özel sağlık sigortasına uygun primlerle sahip olabilmek için öncelikle sigorta şirketlerinin sağlık sigortalarının kapsamını ve fiyatlarını karşılaştırmalı, yeterli bilgiye sahip olmalısınız.
   
 • Özel sağlık sigortasının sadece fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda teminatları da öğrenilmeli.
  Sağlık sigortaları; yatarak tedavi teminati ve ayakta tedavi teminatı olmak üzere 2 ayrı teminatı içerisinde barındırır.
   
 • Özel sağlık sigortasında teminatlar kadar anlaşmalı hastanelerin de önemi büyüktür. Anlaşmalı hastaneye gidilmesi halinde masrafların büyük kısmı sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır.
   
 • Sağlık sigortası poliçenizin bazıları yatarak tedaviler ile limitsiz olarak karşılanırken bir kısmının bir çerçevesi olabilir, bunun da fiyata etki edecek bir faktör olduğu göz önüne alınmalı.
   
 • Özel sağlık sigortası poliçesine sahip olurken teminat kapsamı ve limitlerine dikkat edilmesinin yanı sıra, poliçe istisanalarının neler olduğu, hangi durumların sigortanın kapsamının dışında kalacağı incelenmeli; hem ayakta tedavi hem de yatarak tedavi giderlerini karşılayacak poliçeler mevcuttur.

Yaşam boyu sizi güvende hissettirecek sağlık sigortası için özel sağlık sigortası sorgulaması yapın, en uygun özel sağlık sigortası fiyatları ile sigortalanın. 

Dilerseniz Sigortam.net üzerinden online olarak dilerseniz 7/24 destek sunan 444 24 00 numaralı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Hastalık Anında Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Bir hastalık sonucunda doktora gitmenizin ve diğer sağlık harcamalarını yapmanızın gerektiği durumlarda eğer anlaşmalı kuruluşa giderseniz sadece belirlenmiş olan katılım payını ödeyip çıkarsınız. 

Devamını Oku

2014 Özel Sağlık Sigortasındaki Uygulamalar

2014 özel sağlık sigortası ile ilgili değişiklikleri öğrenip en uygun özel sağlık sigortası fiyatları için 3 dk. da. sağlık sigortası sorgulaması yapın.

Devamını Oku

Boyun Ağrısı için Alınabilecek Önlemler

Boyun ağrısından korunmak için gün içindeki davranışlarımıza dikkat etmek gerekiyor. Peki, boyun ağrısı problemi ile karşılaşmamak için neler yapılabilir?

Devamını Oku