444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Özel Sağlık Sigortası Sorgulaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 3 Önemli Nokta!

29 Ocak 2015

Hayatta her şeyin başı sağlık deriz ve sağlığımızı korumak için elimizden geleni yaparız. Bazen tüm bu yapılanlar yine de yeterli olmaz ve sağlık sorunları ile karşılaşılabilir. Bu noktada sağlık sigortanızın olması oldukça önemlidir.

Örneğin ani bir kaza durumunda yaralanabilirsiniz ya da herhangi bir rahatsızlığınız çıkabilir. İşte bu durumda özel hastanelerden hizmet alabilirsiniz. Sigortanız olmadan da hizmetinizi alırsınız fakat bu çok daha masraflı olacaktır. Özel sağlık sigortası aldığınız teminatlar kapsamında büyük oranda sizi masraflardan kurtarır.

En uygun özel sağlık sigortası fiyatlarına ulaşmak için özel sağlık sigortası sorgulaması işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Bu işlem oldukça hızlı ve kolay bir şekilde sizi sonuca ulaştırır. Çünkü online olarak en iyi sigorta şirketlerinin sağlık sigortası tekliflerini görürsünüz. Bu teklifler arasında karşılaştırma yaparak sizin için en uygun sigortaya ulaşırsınız ve online olarak satın alırsınız. Bu işlem olmadan sağlık sigortası satın almak oldukça uğraştırıcı olacaktır.

  

Özel sağlık sigortası seçimini yaparken önem vermeniz gereken noktalar vardır bu sayede en iyi sigortayı satın alırsınız.

Özel Sağlık Sigortası Sorgulaması Yaparken Dikkat Edilecekler
 

  1. Birçok çeşitli sigorta şirketlerinden teklif almanız önemlidir. Böylece daha fazla ürünü incelemiş olur, en uygununu bulmanız kolay olur. Sigorta şirketlerinin büyük, köklü ve iyi olduğundan emin olmalısınız. Çünkü poliçe sürecinizde sigorta şirketi ile iletim halinde olacaksınız.
     
  2. Poliçenin genel ve özel şartlarının dikkatlice okunması gerekir. Bu şartlar uyulmaması durumunda sıkıntı yaratacak durumlar ortaya çıkabilir. Dolayısı ile hiçbir ayrıntının atlanmaması önemlidir.
     
  3. Satın alacağınız teminatları inceleyin. Seçeceğiniz ek teminatlar ek prim demektir. Bu yüzden gerçekten ihtiyacınız olan teminatları seçmeye özen gösterin.
     
  4. Özel sağlık sigortasından bazı çeşitli indirimler de mevcuttur. Bu indirimlerin neler olduğu ile ilgili bilgi sahibi olun poliçenizi daha uyguna satın alın. Ayrıntılı bilgi için “Özel Sağlık Sigortası İndirimi Neleri Kapsar?” yazımızı okuyabilirsiniz.

En uygun özel sağlık sigortası fiyatları için Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yapın ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, sigortanızı telefonda satın alın.


Okumaya Devam Edin

Özel Sağlık Sigortası İndirimi Neleri Kapsar?

25 Aralık 2014 Perşembe

Özel sağlık sigortası indirimi ve oranı sigorta şirketlerine göre değişebilir. Yapılan indirimlerden haberdar olun, poliçenizi en uygun fiyata satın alın.

Soğuk Algınlığından Korunmak için 7 Püf Nokta!

26 Ocak 2015 Pazartesi

Sıkça yaşanan hava değişimleri soğuk algınlığı hastalığına neden oluyor. Hazırladığımız gerekli önlemleri alın, rahat bir kış geçirmenin keyfini yaşayın.

Kış Mevsiminde Cilt Hastalıklarına Dikkat!

27 Ocak 2015 Salı

Özellikle kış mevsiminde havaların soğuması ile birlikte cilt hastalıkları da kendini gösteriyor. Hazırladığımız gerekli önlemleri alın, cildinizi koruyun.