444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sağlık Sigortanıza Ailenizi Dahil Ettirebilir misiniz?

21 Haziran 2010
Özel sağlık sigortanızı yapan sigorta şirketine başvurarak özel sağlık sigortası poliçenize aile üyelerinizi de dahil ettirebilirsiniz. Sigorta şirketi ailenin her üyesi için farklı teminatların belirlendiği aile paketleri de sunmaktadırlar. Böylece her bireyin sağlık teminatları ve poliçe limitleri farklı olabilmektedir. 
 
Yürürlükte olan özel sağlık sigortanıza yeni eş, yeni doğmuş veya yeni evlat edinilmiş çocuk yalnızca belgelenmesi şartı ile; evlenme, doğum veya evlat edinilme tarihinden itibaren sigorta şirketlerine göre değişen sürelerle dahil edilebilir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Evlilik durumunda eşinizi evlilik cüzdanında belirtilen tarihten itibaren aile sigortası kapsamında poliçenize dahil edebilirsiniz. 
 
Yeni evlat edinilmiş çocuğa özel sağlık sigortası yapılması, yani aile kapsamında özel sağlık sigortası poliçesine dahil edilmesi de mümkündür. Evlilikte olduğu gibi evlat edinilmiş çocuğa dair belgelerdeki tarih geçerli kabul edilmektedir.
 
Özel sağlık sigortalarında yaş aralığı 18 – 65 olarak belirlenmiş olsa da, artık sigorta şirketleri tarafından yeni doğmuş bebeklere özel sağlık sigortası yapılabilmektedir. 

Okumaya Devam Edin

Sağlık Sigortanızı Nasıl Seçmelisiniz?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Kişisel özellikler, beklentiler ve genel sağlık durumu teminat seçiminde çok önemli olduğundan sağlık sigortanızı seçerken bunları dikkate almalısınız.

Özel Sağlık Sigortasından Kimler Yararlanabilir?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Özel sağlık sigortası, kendinizin ve yakınlarınızın yakalanacakları hastalıklarla bütçenizi koruyarak kolayca başa çıkmanızı sağlar.

Ne Zaman Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

21 Haziran 2010 Pazartesi

Sağlık durumunuz bugün yerindeyken ileride kaza ya da hastalık sonucu bozulabileceğini aklınızdan çıkarmamalı ve mümkün olan en kısa zamanda özel sağlık sigortanızı yaptırmalısınız.