Sağlık Sigortası Hangi Riskleri Kapsar? - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sağlık Sigortası ile Hangi Riskleri Kapsam Altına Alabilirsiniz?

Bu değerli güvenceden en iyi şekilde yararlanmak için dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyaca uygun doğru teminatların seçilmesidir. Sağlık sigortası, yatarak tedavi ile yatarak ve ayakta tedavi teminatlarından oluşmaktadır.
 

Yatarak tedavi:  Ameliyat, yoğun bakım ve doğum gibi hastanede yapılan tüm sağlık harcamalarını teminat limitleri dahilinde karşılar. Ayrıca yatarak tedavi teminatı kemoterapi, anjiografi gibi diğer tedavi yöntemlerini de kapsar.

 

Yatarak ve ayakta tedavi: Yatarak tedavi ile doktor, ilaç ve tahlil gibi ayakta tedavi için yapılan tüm sağlık harcamalarını poliçe limitleri dahilinde karşılar.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Ailelere Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile sağlık giderleri oldukça cüzi miktarlara düşeceği gibi özel hastanelere ödenecek yüksek rakamlar da yarı yarıya indirilmiş olur. 

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortası için 5 İpucu

Özel sağlık sigortası almadan önce sağlık sigortasının teminatları ve içeriği ile ilgili olan ipuçlarını öğrenin, sağlığınızı da bütçenizi de koruyun!

Devamını Oku

Ömür Boyu Yenileme Garantisinde Neler Değişti?

Sigorta şirketleri ve sigorta sahipleri arasında sorunlara yol açan ömür boyu yenileme garantisinde neler değişti, biliyor musunuz?

Devamını Oku