444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Özel Sağlık Sigortası Hesaplama

24 Aralık 2012
Sağlık sigortası, isteğe bağlı olarak herkesin sahip olabileceği bir sigortadır. Amaç, kişinin herhangi bir hastalık veya kaza durumunda, kaliteli ve maddi kaygılardan uzak bir sağlık hizmeti almasına yardımcı olmaktır. Özel sağlık sigortası bebeklikten yaşlılığa kadar hayatımızın her sürecinde önemli bir yer teşkil eder.  Hastalıklarla ve kazalarla ne zaman karşılaşacağımız bilinmediğinden, sigorta yaptırarak riskleri en hafif şekilde atlatmamız mümkün olabilir.
 
Her ne kadar sağlıklı yaşamın mutluluğumuz için çok önemli olduğunu bilsek de bazen hem gündelik hayatın koşuşturmacası hem de maddi kaygılar nedeniyle sağlık, ertelediğimiz bir konu haline gelebiliyor. Oysa ki, size özel hazırlanmış olan ve en uygun sağlık sigortası teminatları içeren bir poliçe ile hem zamandan hem paradan kazanarak, kaliteli yaşam yolunda önemli bir atmış olursunuz.

 

Sağlık Sigortası Primleri Nasıl Hesaplanır?

Özel sağlık sigortası, yıllık bir sigortadır. Bir sonraki yıl yenileme beyanınız doğrultusunda sağlık sigortası hesaplama işleminiz yeni yaşınız üzerinden yeni primler ve teminat miktarlarıyla tekrar hesaplanarak yapılır.
 
Özel sağlık sigortası fiyatları, şirketlerin verdiği hizmetlerin değişkenliği nedeniyle çok farklılıklar gösterir. Sağlık sigortası primlerinin belirlenmesinde fiziksel durumunuz daha önce geçirmiş olduğunuz rahatsızlıklar, poliçenizin limitleri, teminatların içerikleri, anlaşmalı kurum ağının kapsamı, gibi detaylar etkendir.


Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

 

Ayrıca sağlık sigortanızın, yurt dışında da sizi teminat altına alması durumuna göre poliçe fiyatları değişmektedir.

 

 
En uygun sağlık sigortası için öncelikle beklentilerinizi belirlemeli, örneğin sadece yatarak tedavi mi, yoksa tam kapsamlı bir sağlık poliçesi mi almak istediğinize karar vermeli; sağlık planlarını ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde araştırmalısınız. Sağlık sigortası kapsamınızı doğru belirlemek, sizi gereksiz ödemelerden kurtaracaktır. 
 
Sağlık sigortası sorgulama ile birçok şirketin sağlık sigortası teklifi arasından karşılaştırma yaparak ihtiyacınız olan sigortaya size özel, en uygun fiyata sahip olmak için Sigortam.net internet sitemizden ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından 7/24 bize ulaşın.

Okumaya Devam Edin

Mehmet Metin Oğuz: Önce Şartların Belirlenmesi Gerekiyor

02 Haziran 2010 Çarşamba
Oğuz: ‘Tamamlayıcı sigorta şu şartlarla uygulanabilir’ şeklinde bir sonuç çıkmadan tamamlayıcı sağlık sigortasının ayrıntıları hakkında konuşmak anlamsız.

Uyuşturucu Tedavisi Sosyal Güvencede midir?

07 Haziran 2010 Pazartesi
Uyuşturucu bağımlıları veya  insan sağlığına zarar veren madde bağımlıları Alkol Madde Bağımlılığı AMATEM'de  tedavi olmakta ve sosyal hayata sağlıklı bir birey olarak katılmaları sağlanmaktadır.

Altın Yerine `Hoş geldin Bebek' Takılır mı?

30 Mayıs 2010 Pazar
Hoş geldin Bebek’ özel bir sağlık sigortası paketi. Benzerlerinden farkı, bebeği, daha doğduğu ilk günden itibaren güvenceye alması.