Sağlık Sigortası Ne Zaman Yapılmalıdır | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sağlık Sigortası Ne Zaman Yapılmalıdır?

Özel sağlık sigortası, kişilerin hastalıklar ve kazalar sonrası oluşabilecek sağlık giderlerini karşılamak amacıyla kişiye özel olarak yapılır. Belirlenen limitler, sigorta kapsamındaki özel ve genel şartlar baz alınarak poliçede belirtilmiş olunan risklere karşı sigortalıyı korur. 

Özel sağlık sigortası için yaygın olarak bilinen yaş sınırı 18-65 yaş sigorta şirketlerine göre zaman zaman farklılık gösterebilir.  Pek çok şirket artık yeni doğan bebekler de dahil olmak üzere sağlık sigortası poliçesi düzenlemeye başladı. Üst sınır ise 56 ile 65 arasında değişebilmektedir.

Özel sağlık sigortası, kişisel olarak yapılmasının yanı sıra tüm aile fertlerini de kapsayacak bir şekilde ve istenilen bir zamanda tercih edilebilir. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL


Özel sağlık sigortası için herhangi bir zaman sınırı yoktur; ihtiyaç hissettiğiniz anda sigortanızı yaptırabilir, sigortalanabilirsiniz ancak herhangi bir hastalıkla karşılaşmadan önce sağlık sigortası yaptırmak hem bütçenize daha az zarar verecek hem hastalık sürecinizi daha kolay atlatmanızı sağlayacaktır.

Arzu ettiğiniz takdirde sigorta kapsamınızı da değiştirebilir, ek teminatlar ekletebilirsiniz. Hamilelik, doğum, doğum sonrası durumlar için ek teminatlar talep edebilir, sahip olabilirsiniz.

En doğru teminatlarla özel sağlık sigortası sahip olmak için sigorta sorgulamanızı Sigortam.net’te yapın. 2014 özel sağlık sigortası fiyatları arasından karşılaşırma yaparak, en iyi sigorta şirketleriyle sigortalanın.

Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da sigortanızı kolayca yaptırın. Sigorta uzmanlarımız 7/24 size yardımcı olsunlar.

 


Benzer İçerikler

Özel Sağlık Sigortası Aile Paketleri

Özel sağlık sigortası aile paketi ile sevdiklerinizi koruyabilir, uygun özel sağlık sigortası fiyatları ile sağlık giderlerini masrafsız giderebilirsiniz.

Devamını Oku

Küçük Primlerle Sağlığınızı Güvence Altına Alın

Sağlık problemlerini karşılayacak maddi gücünüz yoksa üzülmeyin! Uygun sigorta primleri ile özel sağlık sigortasına sahip olabilirsiniz.

Devamını Oku

Doğum Sigortası Gerekli mi Gereksiz mi?

Anne adaylarının ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan doğum sigortası; anne adaylarına hamilelik boyunca kaliteli ve düzenli bir sağlık hizmeti sunuyor.

Devamını Oku