444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sağlık Sigortasında Limitsiz Doğum Avantajı

19 Haziran 2014

Özel sağlık sigortası poliçesi seçeneklerden, avantajlardan biri de limitsiz özel sağlık sigortası olarak karşımıza çıkar. Limitsiz sigorta ile özel sağlık sigortası poliçelerinde standart teminat yatarak tedavidir ve sağlık sigortasının genel koşulları gereği tüm sigorta paketlerinde yatarak tedavi limitsiz olarak %100 oranında karşılanmaktadır. 

Limitsiz sağlık sigortası yaptıranların doğum sigortası ve teminatları hakkında da sigorta şirketinden bilgi almaları gerekir çünkü; doğum teminatı ve doğum sigortası ödemesi ile ilgili koşullar sigorta şirketlerine göre farklılık gösterebilmektedir. 

Limitsiz sigorta poliçesi hakkında bilgi alınması gereken konulardan biri de bekleme süresidir. Yaygın uygulamada ise, hamilelik ve doğum giderlerinin karşılanabilmesi için 1 yıllık bekleme süresini geçirmeleri gerekmektdir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Limitsiz Doğumun Avantajları Nelerdir?
 

 • Özel anlaşmalı sağlık kuruluşları ile hamileliğiniz nedeni ile gerçekleşen kontroller, doğuma ilişkin giderker ve bebeğinizin il muayenesi yani standart giderler limit içermeden karşılanır,
   
 • Doğumun özel anlaşmalı sağlık kurumlarından birinde gerçekleşmesi durumunda, bebeğinizin doğum sonrası yapılacak bakımı, bebek hemşiresi tarafından evde ziyaret edilerek yapılır,
   
 • Limitsiz doğum teminatı ile doğuştan gelebilecek rahatsızlıklar sigorta kapsamına alınır,
   
 • Poliçeler devam ettiği müddetçe bebeğiniz ve siz ayrıcalıklardan yararlanırsınız,
   
 • Limitsiz doğum sigortası fiyatları diğer sigorta paketlerine oranla daha yüksek primler gerektirse de yıl boyunca sağlık harcamalarınız hakkında endişe etmenizi engeller.

Limitsiz özel sağlık sigortası fiyatları ve kapsamını öğrenmek, farklı şirketlerin sunduğu hizmetlere bir kaç dakika içinde ulaşmak için siz de özel sağlık sigortası sorgulaması işleminden yararlanın. 
 
Sizin ve ailenizin sağlık harcamalarını güvence altına alan özel sağlık sigortası ile ilgili tüm öğrenmek istediklerinize ister Sigortam.net üzerinden online, isterseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 ulaşın. 


Okumaya Devam Edin

Doğum Sigortası Nedir?

29 Aralık 2015 Salı
Doğum sigortası, çocuk bekleyen kadınların, hem bebeğin sağlığı hem de kendi sağlıkları için mutlaka özel sağlık sigortası paketlerinde bulundurmaları gereken,çok önemli bir teminattır. İşte doğum sigortasının detayları.

Doğum Teminatı Olan Özel Sağlık Sigortası Nedir?

29 Mart 2011 Salı
Doğum teminatı olan özel sağlık sigortası hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Doğum Teminatı Bekleme Süresi Nedir?

29 Mart 2011 Salı
Doğum sigortası, doğum teminatı kapsamında bekleme süresi hakkında bilgi alabilirsiniz.