444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Özel Sağlık Sigortası Sahipleri Nerelerde Tedavi Olabilir?

21 Mayıs 2014

Özel sağlık sigortası kendinize ve sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir.

Sağlık sigortası yaptırarak ileride karşılaşabileceğiniz hastalıklara karşı maddi ve manevi güvence sağlamış olursunuz. Karşılaştığınız hastalıkların yüksek ödemelerinin etkilerini az derecede hissedersiniz.

Sigorta şirketinizin anlaşmalı olduğu tüm kurumlarda kontrol, tedavi gibi ihtiyaçlarınızı sigortanızın limitleri ve teminatları dahilinde karşılayabilirsiniz. Sigorta şirketleri sigorta ürünlerini belli teminatlar ve limitlerle sınırlayabilir. 

Örneğin, anlaşmalı olduğu kurumların dışında bir hastanede tedavi olursanız bazı teminatlarda sınırlama yapabilir. Ama bu bilgileri size poliçeniz yapılırken bildirmek zorundadır. Genel olarak büyük sigorta şirketleri teminatlarını anlaşmalı olsun ya da olmasın, tüm özel hastanelerde, eczanelerde vs. sunuyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Anlaşmalı kurumlarda ödeme yapmadan işleminizi sonlandırabilirsiniz. Anlaşmalı olmayan kurumlarda ise ödemeyi yaptığınıza dair faturayı ve gereken belgeleri sigorta şirketinize ulaştırıp ücretin tarafınıza ödemesini sağlayabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarına Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Sigortam.net üzerinden zaman kaybetmeden sigortanızı yaptırın sağlığınızı riske atmayın. Sigorta sorgulama yaparak en uygun özel sağlık sigortası fiyatlarına kolayca ulaşın. Detaylı bilgi ve sigorta satın almak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın.


Okumaya Devam Edin

Niçin Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

18 Haziran 2010 Cuma
Sağlık sigortası sizi sağlık sorunlarınızla ilgili masraflardan kurtaran değerli bir güvencedir.

Sağlık Sigortası ile Hangi Riskleri Kapsam Altına Alabilirsiniz?

18 Haziran 2010 Cuma
Bu değerli güvenceden en iyi şekilde yararlanmak için dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyaca uygun doğru teminatların seçilmesidir.

Yatarak Tedavi Teminatları Nelerdir?

18 Haziran 2010 Cuma
Cerrahi bir müdahale olsun veya olmasın yatılı tedaviler poliçe kapsamı ve limitleri dahilinde karşılanır.