Özel Sağlık Sigortası Sahipleri Nerelerde Tedavi Olabilir?

Özel sağlık sigortası kendinize ve sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir.

Sağlık sigortası yaptırarak ileride karşılaşabileceğiniz hastalıklara karşı maddi ve manevi güvence sağlamış olursunuz. Karşılaştığınız hastalıkların yüksek ödemelerinin etkilerini az derecede hissedersiniz.

Sigorta şirketinizin anlaşmalı olduğu tüm kurumlarda kontrol, tedavi gibi ihtiyaçlarınızı sigortanızın limitleri ve teminatları dahilinde karşılayabilirsiniz. Sigorta şirketleri sigorta ürünlerini belli teminatlar ve limitlerle sınırlayabilir. 

Örneğin, anlaşmalı olduğu kurumların dışında bir hastanede tedavi olursanız bazı teminatlarda sınırlama yapabilir. Ama bu bilgileri size poliçeniz yapılırken bildirmek zorundadır. Genel olarak büyük sigorta şirketleri teminatlarını anlaşmalı olsun ya da olmasın, tüm özel hastanelerde, eczanelerde vs. sunuyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Anlaşmalı kurumlarda ödeme yapmadan işleminizi sonlandırabilirsiniz. Anlaşmalı olmayan kurumlarda ise ödemeyi yaptığınıza dair faturayı ve gereken belgeleri sigorta şirketinize ulaştırıp ücretin tarafınıza ödemesini sağlayabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarına Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Sigortam.net üzerinden zaman kaybetmeden sigortanızı yaptırın sağlığınızı riske atmayın. Sigorta sorgulama yaparak en uygun özel sağlık sigortası fiyatlarına kolayca ulaşın. Detaylı bilgi ve sigorta satın almak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL