Sigorta değiştirenlerin sayısı rekor düzeyde - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Değiştirenlerin Sayısı Rekor Düzeyde

Sonhaber.nl
 
Bu yılın son günlerinde yapılan son istatistiklere göre ortalama 1 milyon kişi sağlık sigortasında başka şirkete geçiyor. Bu değişikliğin en başta gelen nedeni ise kişinin kendi ödemesi gereken miktardaki yükselme ve buna bağlı olarak en düşük sigorta fiyatının içeriğine karşılık fiyatının yükselmesi olarak gösteriliyor.
 
Verzekeringssite.nl direktörü Erik Hordijk tarafından Volkskrant gazetesine yapılan açıklamada, özellikle noel ve yılbaşı günü arasında sigorta değişimlerinin çok miktarda görüldüğü açıklandı. Geçtiğimiz yıllarda ortalama 300-400 bin kişinin aynı dönemde kendi sigorta şirketlerini değiştirdiğini fakat bu yıl bu sayının 1 milyona ulaştığını belirtti.
 
Hordijk özellikle internet üzerinden sigorta şirketini değiştirmek isteyen kişileri uyararak, bu değişim için sitelerde verilen hediyelere aldanmamaları gerektiği ve geçecekleri sigorta şirketinin kendilerine sunduğu paketlerin özelliklerini iyi incelemesi gerektiğini belirtti.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

SGK’dan Büyük Değişiklikler

Sosyal Güvenlik Kurumu sağlık alanında çok önemli bazı düzenlemelere gitti. Düzenleme gazileri, yurtdışında tedavi görenleri, yeşil kartlıları, şeker hastalarını ve pek çok kişiyi etkileyecek.
 

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortası Primleri Arttı!

Türkiye Sigorta Birliği (TSB)’nin açıkladığı bilgilere göre, 2009-2013 yılları arasında özel sağlık sigortası yaptıranların sayılarının arttığı görüldü. 

Devamını Oku

Sigorta Değiştirenlerin Sayısı Rekor Düzeyde

1 milyon kişinin sağlık sigortasında şirket değiştirmesi ödenmesi gereken miktardaki yükselme ve buna bağlı olarak en düşük sigorta fiyatının içeriğine karşılık fiyatının yükselmesi gösteriliyor.

Devamını Oku