Sigorta Değiştirenlerin Sayısı Rekor Düzeyde

Sonhaber.nl
Bu yılın son günlerinde yapılan son istatistiklere göre ortalama 1 milyon kişi sağlık sigortasında başka şirkete geçiyor. Bu değişikliğin en başta gelen nedeni ise kişinin kendi ödemesi gereken miktardaki yükselme ve buna bağlı olarak en düşük sigorta fiyatının içeriğine karşılık fiyatının yükselmesi olarak gösteriliyor.
Sigorta Değiştirenlerin Sayısı Rekor DüzeydeVerzekeringssite.nl direktörü Erik Hordijk tarafından Volkskrant gazetesine yapılan açıklamada, özellikle noel ve yılbaşı günü arasında sigorta değişimlerinin çok miktarda görüldüğü açıklandı. Geçtiğimiz yıllarda ortalama 300-400 bin kişinin aynı dönemde kendi sigorta şirketlerini değiştirdiğini fakat bu yıl bu sayının 1 milyona ulaştığını belirtti.

Hordijk özellikle internet üzerinden sigorta şirketini değiştirmek isteyen kişileri uyararak, bu değişim için sitelerde verilen hediyelere aldanmamaları gerektiği ve geçecekleri sigorta şirketinin kendilerine sunduğu paketlerin özelliklerini iyi incelemesi gerektiğini belirtti.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL