Sigorta değiştirenlerin sayısı rekor düzeyde - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Değiştirenlerin Sayısı Rekor Düzeyde

Sonhaber.nl
 
Bu yılın son günlerinde yapılan son istatistiklere göre ortalama 1 milyon kişi sağlık sigortasında başka şirkete geçiyor. Bu değişikliğin en başta gelen nedeni ise kişinin kendi ödemesi gereken miktardaki yükselme ve buna bağlı olarak en düşük sigorta fiyatının içeriğine karşılık fiyatının yükselmesi olarak gösteriliyor.
 
Verzekeringssite.nl direktörü Erik Hordijk tarafından Volkskrant gazetesine yapılan açıklamada, özellikle noel ve yılbaşı günü arasında sigorta değişimlerinin çok miktarda görüldüğü açıklandı. Geçtiğimiz yıllarda ortalama 300-400 bin kişinin aynı dönemde kendi sigorta şirketlerini değiştirdiğini fakat bu yıl bu sayının 1 milyona ulaştığını belirtti.
 
Hordijk özellikle internet üzerinden sigorta şirketini değiştirmek isteyen kişileri uyararak, bu değişim için sitelerde verilen hediyelere aldanmamaları gerektiği ve geçecekleri sigorta şirketinin kendilerine sunduğu paketlerin özelliklerini iyi incelemesi gerektiğini belirtti.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

“Özel Sağlık Sigortaları Lüks Değil İhtiyaç”

Temel sağlık koşullarını garanti altına alan sosyal sigortaların özel sağlık sigortaları ile desteklenmesi gerektiğine dikkat çeken Allianz yetkilileri, sigorta şirketlerinin her bütçeye uygun sağlık sigortası ürünleriyle sigortalıları güvence altına aldığı ifade etti.

Devamını Oku

Sigorta Doktor Hatasını da Karşılıyor

Tıbbi Kötü Uygulama Sigortası ile artık hasta yakınlarının sağlık çalışanlarına saldırma dönemi sona erecek. Sigorta kapsamında hasta yakınları tazminat alabilecek.

Devamını Oku

Acıbadem Sigorta Satıldı

Acıbadem Sigorta hisselerinin yüzde 90’ı Malezyalı ulusal yatırım şirketi Khazanah Nasional tarafından satın alındı.

Devamını Oku