Sigorta Şirketlerinin Avantajlı Sağlık Sigortası Paketleri

Bugün sağlımız ve keyfimiz yerindeyken; yarın beklenmedik bir kaza veya sağlık sorunu bütün düzenimizi alt üst edebilir. Elbette koşturmacalar, iş-güç, hayat kavgasında olumsuz durumları unutabiliyor, aklımıza getirmeyebiliyoruz. Bize hiç uğramayacak sandığımız hastalıklar veya kazalar ya bir gün başınıza gelirse? Şanslıyız ki günümüzde hemen hemen pek çok rahatsızlığın tedavisi var. Peki sizin bütçeniz bu tedavileri karşılayabilecek mi?

Bu sorunun cevabını kaygıya düşmeden verebilmek mümkün. Çünkü; sigorta şirketleri, bütçenize yüklenmeden ödeyeceğiniz uygun primlerle sizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alıyor.

Günümüzde özel hastanelerin yoğun bakımlarında yatan bir kişinin günlük masrafı hastalığın durumuna göre yüksek meblağlarda olabiliyor veya en basit ameliyatın fiyatı uçuk rakamları bulabiliyor.

Ciddi bir rahatsızlık yaşayan ve bütçesi el vermeyen kişiler için özel sağlık sigortası yaptırmanın önemi de gün geçtikçe artıyor. En basit hastalıkların bile ülkemizde oldukça yaygın olduğu düşünülürse, devlet kurumlarının tek başına yetebilmesinin çok zor olduğu net bir şekilde görülür. Üstelik hergeçen gün artan rekabet ortamında fark yaratmak isteyen sigorta şirketleri, farklı paketler sunmaya da başladı.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Özel sağlık sigortası poliçesi satın alan kişiler, geleceğini teminat altına almış oluyor. Böylece yaşanan kazalarda veya sağlık sorunlarında istedikleri sağlık kuruluşundan hizmet alabiliyor. Yani sağlık sigortası alan kişiler, kendileri ve sevdikleri için iyi bir yatırım yapmış oluyor.

Sağlık sigortası alacaklar öncelikle nasıl bir plana ihtiyaç duyduklarına ve beklentilerine karar vermeli. Örneğin; 0-5 yaş arası bir çocuk özel sağlık sigortasına dahil edilecekse ayakta tedavi teminatının limitsiz olması doğru olacaktır. Yahut sağlık sigortası alacak kişilerin ileride çocuk sahibi olma planı varsa, doğum teminatını sağlık sigortasına dahil ettirmesi avantajlı olacaktır. Doğum teminatı ile igili detaylı bilgi için; ”Doğum Teminatlı Özel Sağlık Sigortası” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bütün bunlara karar verilmesi için bir takım soru işaretlerinin giderilmesi gereklidir; yatarak tedavi beklentilerinizi karşılar mı? Limitli mi limitsiz bir teminat almalı? Sigorta şirketinin anlaşmalı sağlık kuruluşları ağı ne kadar yeterli? Bütün bu soru işaretleri yanında özel sağlık sigortası fiyatları ile ilgili detaylı bir araştırmaya girişilmeli.

Tüketicilerin bu soruların cevaplarını iyi araştırması gerekiyor. Biz de bu araştırmayı kolaylaştırmak için sağlık sigortası hizmeti veren sigorta şirketleri ve şirketlerin avantaj sağlayan hizmetlerine örnek vermek istedik.

Sigorta Şirketleri ve Avantajlı Sağlık Paketleri

Hayat Boyu Yenileme Garantisi

Sigorta sektörünün öncü isimlerinden Anadolu Sigorta, bireysel sağlık sigortası kapsamında doğum teminatlı bir poliçeye sahip olan ve doğum teminatına hak kazanmış sigortalıların doğan çocuklarına hayat boyu yenileme garantisi veriyor. Böylece sigorta kapsamına alınan çocukların doğuştan gelen hastalıklarına ait giderler poliçe kapsamında ödenebiliyor.

3 Yıllık Yenileme Güvencesi

Allianz Sigorta‘da 1.yılını tamamlayan sigortalılar, risk incelemesine tabi tutularak üç yıllık yenileme güvencesi alabiliyor. Kesintisiz 4 yılı tamamlayan sigortalılar ise, Ömür Boyu Yenileme Güvencesi için değerlendiriliyor. Limitsiz ve Vitalis Sağlık poliçesi sahipleri, her poliçe döneminde bir kez olmak üzere anlaşmalı sağlık kurumlarında farklı içerikleri bulunan check-up alternatiflerinden birini yaptırabiliyor.

Mamografi Ücretleri %100 Ödenir

İlk kez özel sağlık sigortası kapsamına girecek sigortalılar için hamilelik ve doğum teminatında 12 aylık bekleme süresi veren Aksigorta, 40 yaş ve üzeri kadınların kontrol amaçlı çektirdikleri mamografi ve meme ultrasonografi masraflarını belirlenen anlaşmalı sağlık kuruluşlarında yılda bir kez %100 olarak ödemeli olarak karşılıyor.

Ücretsiz Check-up

Check-up hizmetini, tüm sigortalılarına anlaşmalı kurumlarında yılda bir kez kullanılmak üzere ücretsiz olarak veren Demir Hayat Sigorta, anne ve babanın birlikte sigortalı olması durumunda doğacak bebeğin tüm doğuştan gelen hastalıkları da teminat kapsamına dahil ediyor.

Limitsiz Yatarak Tedavi

2 yıl gibi kısa surede omur boyu yenileme garantisi veren Güneş Sigorta, tüm anlaşmalı sağlık kurumlarında, ayakta tedavi giderleri %20 sigortalı katılım payı ile yatarak tedavi giderleri %100 ve limitsiz olarak karşılıyor.

Siz de dilediğiniz sigorta şirketinin avantajlı sağlık paketine sahip olmak için Sigortam.net’e gelin, en uygun özel sağlık sigortası fiyatları ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın.

Telefon desteği için 7/24 hizmet anlayışıyla hareket eden 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL