Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İle Sağlığınızı Güvenceye Alın!

Tamamlayıcı sağlık sigortası için SGK’lıların özel hastanelerden sağlık hizmeti almasının en kolay yolu diyebiliriz. Özel sağlık sigortası fiyatlarına göre daha uygun olan tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları, SGK’lılarında anlaşmalı özel hastanelerden yararlanmasını sağlıyor. Yılda 9 yada 10 kez ücretsiz muayene, tahlil ve tetkikler gibi birçok sağlık hizmeti avantajı ile oldukça sık tercih ediliyor.

Sizi aramamızı ister misiniz?
Tamamlayıcı sağlık sigortanızı internetten satın alarak sigortanızı hemen başlatabilirsiniz! TAMAMLAYICI SAĞLIK TEKLİFİ ALIN

Sadece 15 TL olan katılım payını sizin vermeniz gerekiyor. Geri kalan tedaviye göre değilen fark ücreti sizden alınmıyor, sigorta şirketi fark ücretini karşılayarak sizin hiç bir ücret ödemeden hastaneden çıkmanızı sağlıyor. Tamamlayıcı sağlık sigortası hakkında daha detaylı bilgi için “tamamlayıcı sağlık sigortası nedir?” yazımızı okuyabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık poliçenizi seçerken teminatların kapsamına dikkat etmenizde fayda var. Bu sayede seçtiğiniz poliçenin, hangi tedavileri karşıladığı, limitlerinin ne olduğu, hangi hastanelerde geçtiği gibi detayları Sigortam.net tamamlayıcı sağlık sigortasının teklif ekranında inceleyebilirsiniz.

Peki tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları nasıl belirlenir? En uygun tamamlayıcı sağlık sigortasını nasıl ve nereden bulabiliriz? İşte tüm soruların detayları yazımızda.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları Nasıl Belirlenir?

tamamlayıcı sağlık sigortası

Tamamlayıcı sağlık poliçeniz yatarak tedavi teminatlarını %100 ödemeli yani limitsiz olarak karşılar. Peki yatarak tedavi teminatları içerisinde neler vardır? Aşağıda yer alan teminatlar, hastanede yatarak alabileceğiz sağlık hizmetleridir ve limitsiz olarak sigorta şirketiniz tarafından karşılanır.

  • Ameliyat
  • Oda-Yemek
  • Refakatçi
  • İlaç yatarak
  • Tanı yatarak
  • Yoğun bakım
  • Doktor takibi
  • Hastane tedavi
  • Kara ambulansı

Tamamlayıcı sağlık poliçenize isteğinize göre ayakta tedavi teminatlarını da ekletebilirsiniz. Ayakta tedavi teminatı genel olarak en çok ihtiyacınız olan tedavi masraflarını karşılar. Özel hastanede muayene olmak istiyorsunuz ve yüksek masraflara da katlanmak istemiyorsunuz. İşte tamamlayıcı sağlık tam size göre. Yılda ücretsiz olarak 9 ya da 10 kere muayene olabilir ve muayenenin devamında doktorunuzun istediği tahlil ve tetkikleri de ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Muayene sonrası doktorunuzun istediği işlemler, tek bir muayene kapsamında sayılır. Bu sayede birçok farklı rahatsızlığınız için rahatlıkla muayene olabilirsiniz.

Üstelik bu işlemler için sigortaya ödeyeceğiniz prim ücreti, sigortasız olarak yaptıracağınız muayene ve tahlil işlemlerinden çok daha uygundur. Cüzi fiyatlarla tamamlayıcı sağlık poliçesi yaptırarak 1 yıl boyunca sağlık sorunlarınızı ve masraflarını düşünmenize gerek kalmaz.

Teminat ve Fiyatlar Nereden, Nasıl Öğrenilir?

Bu sorunun en net cevabı Sigortam.net‘e gelmektir. İster telefonla ister internetten tamamlayıcı sağlık sigortası teminat ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık fiyatları için teklifalarak, ayrı ayrı sigorta şirketlerine gitmek yerine, tek bir ekrandan tüm teklifleri bir arada değerlendirin. Fiyatları ve teminatları karşılaştırarak sağlık ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun poliçeyi 2 dakikada bulun, zaman kaybetmeden kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvenceye alın.

Dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızdan arayarak bir telefonla tamamlayıcı sağlık sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL