Bir Kuruş Bile Ödemeden Özel Hastanelerden Yararlanın!

Özel hastanede muayene olup bir kuruş bile ödemeden çıkmak ister misiniz? Çözüm Sigortam.net‘te. Anlaşmalı özel hastanelerde yılda tam 10 kez ücretsiz muayene olma fırsatı! Üstelik sadece muayene hizmeti değil, tahlil ve tetkikler, ameliyat hizmetleri gibi daha yüksek maliyetli tedaviler de bedava!

Artık anlaşmalı özel hastanelerde uygun fiyatlı sağlık hizmeti almak çok kolay!

Sizi aramamızı ister misiniz?
Tamamlayıcı sağlık sigortanızı internetten satın alarak sigortanızı hemen başlatabilirsiniz! TAMAMLAYICI SAĞLIK TEKLİFİ ALIN

SGK’lıysanız ve yüksek primler ödemeden özel hastanelerden yararlanmak istiyorsanız tamamlayıcı sağlık sigortası tam size göre! Tek yapmanız gereken ister telefondan ister internetten tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi almanız. İnternettentamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alarak teminat ve fiyatları karşılaştırma fırsatını kullanabilir, dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızı arayarak telefonla poliçenizi yaptırabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayda Kaç Liraya Mal Olur?

Tamamlayıcı sağlık sigortası kişilerin yaşları, sağlık durumları vb. nedenlerle değişiklik gösterir. Örneğin SGK’lı, 35 yaşında İstanbul’da yaşayan bir erkeğin tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi, Sigortam.net‘in internete özel ek internet indirim avantajı ile birlikte ayda 71 TL’ye mal olur.* Bir başka örnek ise, çocuğunuzun sağlığını ayda 52 TL’ye tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak güvenceye alabilirsiniz.*

Sigortam.net‘in internet alımlarında ek indirim avantajı, prim ücretlerini daha da uygun hale getirir. Ayrıca taksitle ödeme imkanı ile prim ücretinizi taksitlendirerek daha kolay şekilde ödeyebilirsiniz. İnternete özel indirimleri görebilmek ve bütçenize en uygun tamamlayıcı sağlık poliçesini bulabilmek için öncelikle teklif almalısınız. Sonrasında teminatları ve fiyatları karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza göre sağlık sigortasını bulmak en kolayı!

SGK’lıysanız ve özel hastanelerden sağlık hizmeti almak istiyorsanız Sigortam.net‘e gelin, kendinizin ve çocuklarınızın sağlığı için hemen harekete geçin!

*Teklifler, sigorta şirketlerinden yatarak ve ayakta tedavili, 9 veya 10 muayene hakkı olan tamamlayıcı sağlık sigortaları için alınmıştır. Aylık tutarlar örnek gerçek kişiler için taksitli toplam fiyatın 12 aylık dönemdeki bir aya denk gelen prim tutarıdır. Prim tutarları sigorta şirketlerinin risk tercihleri ve kişi özelliklerine, ödeme koşulları ve taksit sayıları ise şirketlere göre değişebilir. SGK katkı payları güvence kapsamında karşılanmaz.

 

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL