Uygun Fiyata Özel Sağlık Hizmeti Fırsatlarından Siz de Yararlanın

Daha uygun primlerle avantajlı bir özel sağlık hizmeti almak isteyenlerin tercih ettiği tamamlayıcı sağlık sigortası, her geçen gün daha fazla talep görüyor. SBM tarafından açıklanan verilere göre 2016 yılında tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi yaptıranların sayısı 2015’e göre neredeyse %100 oranında artış gösterdi. Bu artışta özellikle şirketlerin çalışanlarına yönelik yaptırdıkları grup sağlık poliçelerinde tamamlayıcı sağlık sigortasını tercih etmelerinin etkili olduğu belirtiliyor. 

Sizi aramamızı ister misiniz?
Tamamlayıcı sağlık sigortanızı internetten satın alarak sigortanızı hemen başlatabilirsiniz! TAMAMLAYICI SAĞLIK TEKLİFİ ALIN

Özellikle son 5 yıl içerisinde önemli bir talep görmeye başlayan tamamlayıcı sağlık sigortası, çok daha uygun fiyata özel sağlık hizmetlerinden yararlanabilme olanağı sunması nedeniyle günümüzde en fazla tercih edilen sağlık sigortası ürünlerinden birisi olmayı başardı. Açıklanan verilere göre tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıranların sayısı 643 bini aşarken, bu sayı içerisinde grup sözleşmesi ile sigorta güvencesinden yararlananların sayısı ise 217 bin oldu.

Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK güvencesi bulunan kişilerin yıllık çok cüzi bir miktarla özel hastanelerde muayene ve tedavi olabilme imkanını getirmesi nedeniyle, geleneksel özel sağlık sigortasının aksine son birkaç yılda çok ciddi bir artış gösterdi. SGK güvencesi bulunan bir kişi tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi yaptırarak özel sağlık sigortası güvencelerinin birçoğundan yararlanabiliyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Avantajları

Tamamlayıcı sağlık sigortası primleri herşeyden önce geleneksel özel sağlık sigortası poliçelerine göre çok daha uygundur. Bu poliçeye sahip olarak özel hastanelerde sadece fark ücretini ödeyerek muayene ve tedavi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Günümüzde özellikle kaliteli ve hızlı bir sağlık hizmeti alabilmek sağlık problemlerinin daha ciddi boyutlara ulaşmasının önüne geçebilmesi adına büyük önem taşıyor. Bu nedenle özel sağlık sigortası poliçesine sahip olmanızın bu gibi durumlarda sizin adınıza çok büyük kolaylık sağlayacağını söyleyebiliriz. Ancak özel sağlık sigortası primleri her bütçe için uygun görünmeyebilir. Böylesi bir çekincenizin bulunması halinde eğer SGK güvenceniz de var tamamlayıcı sağlık sigortası avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Poliçenizi Kolayca Sigortam.net’ten Yaptırın

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak kadar, poliçenizi oluştururken vadeniz süresince bir mağduriyetle karşılaşmamanız adına uzman bir sigorta danışmanından destek almanız da büyük önem taşıyor. Bu nedenle online olarak veya 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alın, hem poliçenize en uygun fiyatlarla sahip olun, hem de uzman sigorta danışmanlarımız poliçenizin oluşturulma sürecinin her aşamasında size destek olsun.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL