Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerlidir?

Fark ücreti ödemeden yararlanabileceğiniz sağlık hizmetine tamamlayıcı sağlık sigortası ile ulaşmak çok kolay! Peki tamamlayıcı sağlık hangi hastanelerde geçerli? Tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı özel hastaneler hangileridir hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Sizi aramamızı ister misiniz?
 
Tamamlayıcı sağlık sigortanızı internetten satın alarak sigortanızı hemen başlatabilirsiniz! TAMAMLAYICI SAĞLIK TEKLİFİ ALIN

Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Özel Hastaneler

Tamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olduğu hastanelerTamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olduğu hastaneler, sigorta şirketlerinin anlaşmalı olduğu özel hastanelere göre değişmektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olması için öncelikle özel hastanenin SGK ile anlaşması olması gerekir. Sonrasında sağlık poliçenizi yaptırdığınız sigorta şirketinin hangi hastanelerle anlaşması olduğu önemlidir.

Her sigorta şirketinin kendi anlaşmalı hastaneleri mevcuttur. Sigortam.net‘ten tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alarak, anlaşmalı hastaneleri ve size yakın olanları rahatlıkla görebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası sorgulaması yaparak, birçok sigorta şirketinin teklifleri aynı ekranda görünür. Tekliflerin içerisinde belirttiğiniz il ismine göre sigortanın geçerli olduğu sağlık kurumları listelenir. Bu kısımdan il/ilçe olarak teklif sunan sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu hastaneler görebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası primi İstanbul dışındaki iller için daha da uygundur. Özel sağlık sigortası fiyatlarının yaklaşık 3’te 1’i kadardır. Destekleyici sağlık sigortası ile fark ödemeden hizmet alırsınız.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları  ister yatarak, ister yatarak ve ayakta tedavi beraber olmak üzere kişilerin tercihine göre belirlenecektir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Ayakta ve yatarak tedavi içeren poliçelerde bekleme süresi olmadan doğum teminatı mevcuttur. Doğum teminatı seçilen poliçeler standart tablonun dışında fiyatlandırılacaktır.

Bu sigorta, 55 yaş altı SGK mensubu kişiler içindir ve Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamı dahilinde kısmen karşılanan hizmetlerin dışında kalan sağlık ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik en ekonomik yoldur.

Ayakta ve yatarak tedavi içeren poliçelerde bekleme süresi olmadan doğum teminatı mevcuttur. Doğum teminatı seçilen poliçeler standart tablonun dışında fiyatlandırılacaktır.

Tamamlayıcı sağlık sigortasına Sigortam.net’ten yani internet üzerinden kolaylıkla başvurabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası başvuru işlemlerinizi internet üzerinden hızlıca yapabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Sık Sorulan Sorular

•         Tamamlayıcı sağlık sigortası nedir?
•         Tamamlayıcı sağlık sigortasına nasıl başvurabilirim?
•         Tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları nelerdir?
•         Tamamlayıcı sağlık sigortası primleri ne kadar?

Benzer İçerikler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı nedir? Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı hangi...masrafları karşılar? Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı hakkında merak edilenleri yazımızda bir araya...getirdik.
Tamamlayıcı sağlık...sigortası, kişilerin istekleri doğrultusunda yaptırabildikleri sigorta alternatifidir. Tamamlayıcı sağlık sigortası...alan kişiler, anlaşmalı sağlık kuruluşları ve özel hastanelerden dilediği hizmeti alabilmektedir. [widget...id="sigortamnet_tss_widget-2"] tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamıBu sigortayı sadece SGK’lı, 55 yaş...altı, T.C. vatandaşı olan kişiler satın alabilirler. Kişiler isterse bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri için de ayrı...poliçe satın alabilirler. Sosyal güvenlik sisteminin karşılamadığı veya sistemin limitlerini aşacak sağlık giderleri,...tamamlayıcı sağlık sigortası ile giderilebilir. Tamamlayıcı sağlık sigortasını bir örnekle açıklamak, anlaşılması...açısından daha faydalı olacaktır; örneğin tedavi ücreti 500 TL’yi buldu ancak devlet sadece 200’TL’sini karşılıyor....Kişinin tamamlayıcı sağlık sigortasının olması durumunda, sigortalının ödemesi gereken hizmet bedeli çok daha düşük...olacaktır veya hiç bir bedel ödemesi gerekmeyecektir. Tamamlayıcı sağlık sigortası, devlet destekli özel sağlık sigortası şeklinde de adlandırılabilir. Tamamlayıcı sağlık...sigortası, sigorta şirketlerinin talep ettiği primler, sigorta sahibi olmak isteyen kişinin yaş grubuna, geçmiş veya poliçe...hazırlanırken ki sağlık durumuna ve alınacak güvencelerin limitlerine göre farklılaşacaktır.

Tamamlayıcı Sağlık...Sigortası Kapsamı

Tamamlayıcı sağlık sigortası genel şartları doğrultusunda bu sigorta türünün kapsamı ise şu...şekildedir;
  • Finansmanı sağlanmayan sağlık hizmetlerine ait bedeller,
  • İlave ücret tutarları,
  • ...
  • Otelcilik ücreti gibi hastadan alınabilecek tutarlar,
  • Sağlık hizmet sunucusu ile sigorta şirketi arasında...yapılabilecek anlaşmaya göre, Sağlık Uygulama Tebliği fiyatları üzerinde kalan tutarlar, tamamlayıcı sağlık sigortası konusu...yapılabilecektir.
Tamamlayıcı sağlık sigortası uygulamaları, sigorta şirketlerine göre de değişebilmektedir....Örneğin; sigorta şirketlerinin ürünleri arasında, yeni doğan sağlık sigortası veya limitsiz doğum teminatı gibi hizmetler de...bulunabilmektedir. Yeni doğan sağlık sigortasıyla bebeğin ilk muayenesi, aşıları ve topuk kanı gibi işlemleri...karşılanmaktadır. Zorunlu bir küvoz hizmet varsa, bir ücret ödenmemektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili daha fazla...bilgi için; ''Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında...Bilmedikleriniz'' başlıklı yazımızı inceleyin. Siz de tamamlayıcı sağlık sigortası ve özel sağlık sigortası...hakkında bilgi sahibi olmak için dilerseniz Sigortam.net'in online işlemlerinden faydalanın, dilerseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta...Destek Hattımızı arayın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın! İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL