Çocuklarınızı Unisbul ile Doğru İnsanlara Emanet Edin

Hem annenin hem de babanın çalıştığı evlerde çocuklar için güvenilir bakıcılar, oyun arkadaşları bulmak en önemli noktalardan biri. Ailenin evde olmadığı zamanlarda çocukları gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz birini kolayca ve güvenle bulmanız için Unisbul.com aileler ile oyun ablaları ve oyun ağabeylerini buluşturuyor.
 

Oyun Arkadaşları için Güvenlik Nasıl Sağlanıyor?

 
Unisbul.com, üye olmak isteyen yani oyun arkadaşı olmaya aday kişilerden üniversite öğrenci belgesi veya mezuniyet belgesi istiyor. Böylece eğitim almamış kişilerin iş başvurusu yapması engelleniyor. Ayrıca aileler, oyun ablaları veya ağabeylerinin eğitim gördükleri okullardaki hocalarını arayarak da kişiler hakkında bilgi sahibi olabiliyor.
 

Oyun Ablası ya da Ağabeylerinin Avantajları Nelerdir?

 
Oyun ablaları ve ağabeyleri, çocukları okuldan alır veya okula bırakır.
Çocuklarla beraber vakit geçirirken ayrıca yabancı dil öğretir.
Çocuklara ev ödevlerinde yardımcı olur.
Çocuklar, oyun ablaları ve ağabeyleri ile sosyal etkinliklere katılır.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL
Programın bir diğer amacı da Çocuk Gelişimi eğitimi alan üniversite öğrencilerine maddi destek olduğu için, bu kişiler uygun bir ücret karşılığında çocuklarınız ile ilgilenmektedir.
 

Doğru Oyun Arkadaşını Nasıl Seçeceksiniz?

 
Aileler Unisbul.com üzerinden aradıkları özellikleri belirleyerek arama yapar ve belirlenen adaylara ulaşır. Seçtikleri  adaylar ile görüşür ve eğer görüşme olumlu sonuçlanırsa anlaşma sağlanır. Aile dışarıdayken, tatildeyken veya çocuğuna eşlik edemeyeceği zamanlarda oyun ablası veya oyun ağabeyi çocuk ile ilgilenir.
 

Unisbul Hakkında

 
2008 yılında kurulan Unisbul.com, üniversitelerin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Okul Öncesi Öğretmenliği gibi bölümlerinde okuyan kişilere, oyun ağabeyi veya oyun ablası olarak yarı zamanlı iş bulma imkanı sunuyor. Bu durumda hem bu kişilerin deneyim kazanması ve kendilerini geliştirmeleri, hem de ailelerin çocuklarını konu hakkında eğitim almış kişilere teslim etmeleri sağlanıyor.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL